Home Sport Sporty drużynowe CEV CHALLENGE CUP 2024 PROJEKT WARSZAWA- CALCIT KAMNIK

CEV CHALLENGE CUP 2024 PROJEKT WARSZAWA- CALCIT KAMNIK

29.11.2023 Warszawa

Organizator: Projekt Warszawa

CEV CHALLENGE CUP 2024 PROJEKT WARSZAWA- CALCIT KAMNIKBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

CEV CHALLENGE CUP 2024 PROJEKT WARSZAWA- CALCIT KAMNIK
środa
29.11.2023
19:00

CEV CHALLENGE CUP 2024 PROJEKT WARSZAWA- CALCIT KAMNIK

Warszawa, Hala COS Torwar

O wydarzeniu

Projekt Warszawa poznał rywala w 1/16 finału europejskiego CEV Challenge Cup. Siatkarze ze stolicy Polski zmierzą się w dwumeczu z wicemistrzem Słowenii - Calcit Kamnik. Spotkanie w Warszawie odbędzie się 29 listopada o godz. 19:00 w hali COS Torwar. CEV Challenge Cup: Projekt Warszawa - Calcit Kamnik bilety już dostępne.

 

UWAGA: na ten mecz nie obowiązują karnety Projektu Warszawa na sezon 2023/2024.

O meczu Projekt Warszawa vs Calcit Kamnik

Siatkarze Projektu Warszawa przygotowują się do europejskich pucharów! Stołeczna drużyna poznała swojego rywala w 1/16 finału CEV Challenge Cup. Został nim Calcit Kamnik - wicemistrz Słowenii, który w decydującym dwumeczu pokonał TIF Viking Bergen.

Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w malowniczej Słowenii, a konkretnie mieście Kamnik. Ten mecz zaplanowano na 22 listopada, a kibice poznają wówczas wynik pierwszego spotkania, które może mieć spory wpływ na rewanż rozgrywany w Polsce.

Stolica Polski - Warszawa znana z takich turystycznych obiektów jak między innymi Zamek Królewski czy Łazienki Królewskie będzie areną zmagań obu zespołów w spotkaniu rewanżowym. Projekt i Calcit zagrają w największej dostępnej hali w stolicy - Torwarze, gdzie zmieścić może się prawie 5 tysięcy kibiców. 

Projekt Warszawa świetnie rozpoczął sezon PlusLigi notując komplet 15 punktów po pierwszych pięciu spotkaniach. Jak zaprezentuje się na europejskiej arenie?

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też