Orlen Copernicus Cup Toruń 2022

Orlen Copernicus Cup Toruń 2022

NOWE OGŁOSZENIE Przedstawiamy pierwszoplanowe postacie żeńskiej rywalizacji na 60 metrów: Ajla Del Ponte - halowa mistrzyni Europy z 2021, dwukrotna finalistka igrzysk olimpijskich oraz finalistka mistrzostw świata z życiówką zmierzy się z Ewą Swobodą - złotą i srebrną medalistką Halowych Mistrzostw Europy, której PB to 7.07.

 

Drodzy fani lekkoatletyki! Mityng Copernicus Cup Toruń 2022 po raz ósmy odbędzie się w ramach najważniejszego cyklu lekkoatletycznych imprez halowych na świecie, czyli World Athletics Indoor Tour Gold. W Arenie Toruń zobaczymy wszystkie największe gwiazdy europejskiej lekkiej atletyki w wybranych konkurencjach biegowych i technicznych.

Orlen Copernicus Cup 2022 bilety

  • Bilety ulgowe: przysługują młodzieży uczącej się i studentom do 24 roku życia oraz emerytom i rencistom po okazaniu uprawnień.
  • Bilet VIP (250 zł): w cenie biletu można skorzystać z miejsca parkingowego na parkingu podziemnym Areny Toruń, dostępny będzie catering w strefie VIP. Bilet VIP jest ważny wyłącznie z ważnym certyfikatem zaszczepienia lub negatywnym wynikiem testu wykonanym najpóźniej 48h przed mityngiem.
  • Do ukończenia 3 roku życia dzieci wchodzą za darmo z opiekunem - bez biletu i bez wskazania miejsca.
  • Osoba niepełnosprawna oraz jej opiekun mają prawo do zakupu biletu ulgowego. Przy wejściu do Areny Toruń ochrona może poprosić o przedstawienie legitymacji osoby niepełnosprawnej.

Orlen Copernicus Cup Toruń 2022 program

W rywalizacji udział wezmą medaliści ostatnich Halowych Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata, a przede wszystkim Igrzysk Olimpijskich w Tokio! Wśród nich nasi wspaniali reprezentanci Polski z Patrykiem Dobkiem i Igą Baumgart-Witan na czele. Poza nimi na bieżni toruńskiej Areny zobaczymy Natalię Kaczmarek, Justynę Święty-Ersetic, tyczkarzy Piotra Liska i Pawła Wojciechowskiego, biegaczy Marcina Lewandowskiego, Damiana Czykiera oraz wielu innych! W rywalizacji udział wezmą także gwiazdy światowej lekkiej atletyki, a organizatorzy czynią starania, aby do Torunia przyjechały takie gwiazdy jak Armand Duplantis, Grant Holloway czy Femke Bol

Konkurencje podczas Orlen Copernicus Cup 2022:

  • kobiety: 60m, 400m, 800m, 1500m, 60m przez płotki, skok w dal,
  • mężczyźni: 60m, 800m, 3000m, 60m przez płotki, skok o tyczce, pchnięcie kulą.
  • Rozpoczęcie ceremonii otwarcia od godz. 17:15. 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Orlen Copernicus Cup Toruń 2022
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/