Orlen Copernicus Cup Toruń 2023

Orlen Copernicus Cup Toruń 2023

SPRAWDŹ BILETY

Drodzy fani lekkoatletyki! Mityng Orlen Copernicus Cup Toruń 2023 po raz dziewiąty odbędzie się w ramach najważniejszego cyklu lekkoatletycznych imprez halowych na świecie, czyli World Athletics Indoor Tour Gold. W Arenie Toruń zobaczymy największe gwiazdy światowej lekkiej atletyki w wybranych konkurencjach biegowych i technicznych.

Orlen Copernicus Cup 2023 bilety

  • Bilety ulgowe przysługują młodzieży uczącej się i studentom do 24 roku życia oraz emerytom i rencistom po okazaniu uprawnień.

     

  • Do ukończenia 3 roku życia dzieci wchodzą za darmo z opiekunem - bez biletu i bez wskazania miejsca.

Orlen Copernicus Cup Toruń 2023 program

W rywalizacji udział wezmą medaliści ostatnich Halowych Mistrzostw Świata w Belgradzie, Mistrzostw Świata w Eugene oraz Mistrzostw Europy w Monachium! Wśród nich będzie można zobaczyć naszych wspaniałych reprezentantów Polski z Anną Kiełbasińską na czele. Organizatorzy robią wszystko, aby kibice mogli zobaczyć na toruńskiej bieżni innych reprezentantów naszego kraju np. Natalię Kaczmarek, Justynę Święty-Ersetic, Pię Skrzyszowską, Piotra Liska, Pawła Wojciechowskiego, Damiana Czykiera, a także zagranicznych zawodników takich jak Armand Duplantis, Grant Holloway, Femke Bol czy Marco Tamberi.

Konkurencje podczas Orlen Copernicus Cup 2023:

  • kobiety: 60m, 400m, 800m, 3000m, 60m przez płotki

  • mężczyźni: 400m, 800m, 1500m, 60m przez płotki, skok o tyczce, skok wzwyż, skok w dal

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Orlen Copernicus Cup Toruń 2023
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Orlen Copernicus Cup Toruń 2023 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/