Red Bull BC One Camp

Red Bull BC One Camp

ZMIANA CEN  Tańsze bilety na Red Bull BC One Camp dostępne tylko do 9.05.2022 - nie zwlekaj z zakupem!

 

Red Bull BC One Camp powraca w 2022 roku! Po spektakularnym, ubiegłorocznym Red Bull BC One World Final w Gdańsku w 2021 roku, tym razem b-boys i b-girls zawitają do Krakowa, aby wspólnie uczestniczyć w święcie tańca. Tegoroczna edycja Red Bull BC One Camp Poland odbędzie się w dniach 13-15 maja w Teatrze Łaźnia Nowa. Bilety na Red Bull BC One Camp już w sprzedaży.

O Red Bull BC One Camp w Krakowie

Przez trzy dni miejsce to wypełni się muzyką, warsztatami street dance i tanecznymi bitwami. Wśród tych ostatnich nie zabraknie Red Bull BC One Cypher Poland, czyli pojedynku 1vs1, w trakcie którego wyłonieni zostaną najlepsi b-boy i b-girl. Oboje reprezentować będą Polskę podczas Last Chance Cypher i zawalczą o miejsce w tegorocznym światowym finale Red Bull BC One w Nowym Jorku.

 

Regulamin wydarzenia

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Red Bull BC One Camp
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/