Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Sport Fitness I Taniec MARATON FITNESS EU4YA by tiguar

MARATON FITNESS EU4YA by tiguar

Organizator: ekspertfitness.com Piotr Ośródka

O wydarzeniu

O wydarzeniu

MARATON FITNESS EU4YA to trening z gwiazdami dla każdego! QCZAJ, Agata i Bartek Paluch (Fit by Agata), Marta Gorąca, Tony Stone i Michalina Grzesiak! Ćwicz i baw się w Łodzi - bilety na MARATON FITNESS EU4YA by tiguar już dostępne.

MARATON FITNESS EU4YA by tiguar Łódź 2023

Na maraton zapraszamy wszystkich pasjonatów treningów i aktywności fizycznej! To świetna zabawa i intensywny trening, zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych uczestników. Tutaj każdy ćwiczy w swoim tempie i na swoim poziomie, bawiąc się z gwiazdami.

Dodatkowo przez cały czas trwania Maratonu odbywać się będą targi fitness, na których znajdzież odzież treningową suplementy diety, sprzęt fitness oraz inne produkty i usługi w specjalnych cenach!

After Party

Kupując bilet otrzymujesz bezpłatną wejściówkę na After Party - sobotnią imprezę w klubie Brodway18 w Łodzi w której wezmą udział uczestnicy oraz trenerzy EU4YA by tiguar. 

Program maratonu

  • 11:30 - 12:30 Rejestracja uczestników
  • 12:30 - 13:20 - PANEL DYSKUSYJNY: Efekt duszy, czy efekt ciała - co jest kluczem do sukcesu? MICHALINA GRZESIAK - QCZAJ - MARTA GORĄCA - AGATA DĄBROWSKA-PALUCH - MAGDALENA SZCZECIŃSKA
  • 13:30 - 14:20 - TRENING DANCE: TONY STONE
  • 14:30 - 15:20 - TRENING FITNESS: AGATA DĄBROWSKA-PALUCH I BARTEK PALUCH
  • 15:30 - 16:20 - TRENING PILATES: MARTA GORĄCA
  • 16:30 - 17:20 - TRENING FUNKCJONALNY: QCZAJ
  • 17:20 SESJA ZDJĘCIOWA Z GWIAZDAMI

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn