Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo

Waterland: cyrk na wodzie

Organizator: WATERLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Waterland: cyrk na wodzieO wydarzeniu

O wydarzeniu

Waterland, cyrkowy hit podbijający serca polskiej publiczności! Bilety na widowiskowy cyrk na wodzie Waterland już w sprzedaży.

O widowisku cyrkowym Waterland - Cyrkowy Hit od Waterland, Podbijający Serca Polskiej Publiczności!

 

Cyrk Waterlend z radością prezentuje swój nowy, niesamowity projekt - " CYRK NA WODZIE (Waterland) ". Сyrkowe show z nowym programem pełnym akrobatyki powietrznej, iluzji, pokazów z ogniem i klaunów, wyrusza w trasę po polskich miastach.

 

Wyposażenie techniczne: " CYRK NA WODZIE (Waterland) " prezentuje nowoczesne wyposażenie cyrkowe, obejmujące imponujące 20 ton wody, setki świecących fontann, liczne światła oraz innowacyjne efekty dźwiękowe. Nasze przedstawienia są przygotowane z użyciem najnowszych osiągnięć technologicznych, aby stworzyć niepowtarzalny efekt wizualny i dźwiękowy.

 

Program: " CYRK NA WODZIE (Waterland) " zaprezentuje wiele unikalnych występów, w tym gimnastów powietrznych, których występy na płótnach, siatkach i pierścieniach zafascynują widzów. Akrobaci na huśtawkach i trampolinach dodadzą show dynamiki i zabawy, a oryginalne występy zakończą wieczór niesamowitymi wrażeniami.

 

Najważniejsze elementy show:

  • Iluzje: Zanurz się w świat magii i zagadek z fascynującymi występami iluzji.
  • Pokazy z ogniem: Fantastyczny układy z użyciem ognia stworzą atmosferę zachwytu i magii.
  • Klaun: Wesoły i oryginalny klaun doda zjawiskowych momentów i radości wszystkim widzom.

 

" CYRK NA WODZIE (Waterland) rozpocznie swoją podróż po polskich miastach. Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w fascynujący świat cyrku tuż w swoim mieście!

 

Dołącz do nas w tej niezwykłej przygodzie! " CYRK NA WODZIE – twój bilet do świata magii i czarów od cyrku Waterland!**

 

Dzieci do 3 roku życia mają wstęp darmowy.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też