Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Dla dzieci Widowiska dla dzieci Mazowiecki Festiwal Klocków

Mazowiecki Festiwal Klocków

20.05.2023 Radomskie Centrum Sportu

Organizator: PS-PROJECT Piotr Szymański

od 29,00 zł
BiletyOpisMiejsce

shared.title-event-list.header

20-21.05.2023

Mazowiecki Festiwal Klocków - II edycja

Radom, Radomskie Centrum Sportu

Opis

Mazowiecki Festiwal Klocków powraca ze zdwojoną mocą! Największa impreza w tematyce klocków LEGO po raz kolejny odbędzie się w Radomiu i zapewni moc atrakcji nie tylko pasjonatom, ale także każdemu niezależnie od wieku czy znajomości tematu. To świetny sposób na spędzenie weekendu z całą rodziną przy dobrej zabawie. Mazowiecki Festiwal Klocków 2023 bilety już w sprzedaży.

Mazowiecki Festiwal Klocków bilety

  • Bilet FLEX: upoważnia do wstępu na imprezę w jeden, dowolnie wybrany przez uczestnika dzień.
  • Dzieci do lat 7: wstęp wolny

Impreza trwa w godzinach 10:00-18:00.

Mazowiecki Festiwal Klocków w Radomiu

Tak jak przed rokiem przygotowaliśmy dla Was dziesiątki tysięcy klocków w specjalnie przygotowanej Strefie Budowania, w której pomagać, a także oceniać będą wasi ulubieni influencerzy znani z LEGO Masters. Tym razem strefa będzie jeszcze większa oraz zostanie rozbudowana o strefę dla najmłodszych, w której będziemy zarażać dobrą energią i miłością do tworzenia kreatywnych konstrukcji. Nasze gwiazdy będą także odpowiadać na Wasze pytania podczas Q&A, a także rozdawać autografy i pozować do zdjęć w specjalnej strefie.

Dwukrotnie większa wystawa makiet powiększona o zupełnie nowe, niezaprezentowane nigdzie wcześniej budowle zachwycą was swoją koncepcją, starannym wykonaniem, a także niewiarygodnym realizmem. Zupełnie nowa strefa Technic oraz sekcja Kolejowa to także nie lada gratka dla młodych inżynierów oraz fanów koleji.

Przez całe dwa dni będziecie mogli przenieść się do świata klocków i bawić się razem z nami!

 

Miejsce

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn