Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Dla dzieci Widowiska dla dzieci Mazowiecki Festiwal Klocków

Mazowiecki Festiwal Klocków

Organizator: PS-PROJECT Piotr Szymański

Mazowiecki Festiwal KlockówO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Mazowiecki Festiwal Klocków powraca ze zdwojoną mocą! Największa impreza w tematyce klocków LEGO po raz kolejny odbędzie się w Radomiu i zapewni moc atrakcji nie tylko pasjonatom, ale także każdemu niezależnie od wieku czy znajomości tematu. To świetny sposób na spędzenie weekendu z całą rodziną przy dobrej zabawie. Mazowiecki Festiwal Klocków 2023 bilety już w sprzedaży.

Mazowiecki Festiwal Klocków bilety

  • Bilet FLEX: upoważnia do wstępu na imprezę w jeden, dowolnie wybrany przez uczestnika dzień.
  • Dzieci do lat 7: wstęp wolny

Impreza trwa w godzinach 10:00-18:00.

Mazowiecki Festiwal Klocków w Radomiu

Tak jak przed rokiem przygotowaliśmy dla Was dziesiątki tysięcy klocków w specjalnie przygotowanej Strefie Budowania, w której pomagać, a także oceniać będą wasi ulubieni influencerzy znani z LEGO Masters. Tym razem strefa będzie jeszcze większa oraz zostanie rozbudowana o strefę dla najmłodszych, w której będziemy zarażać dobrą energią i miłością do tworzenia kreatywnych konstrukcji. Nasze gwiazdy będą także odpowiadać na Wasze pytania podczas Q&A, a także rozdawać autografy i pozować do zdjęć w specjalnej strefie.

Dwukrotnie większa wystawa makiet powiększona o zupełnie nowe, niezaprezentowane nigdzie wcześniej budowle zachwycą was swoją koncepcją, starannym wykonaniem, a także niewiarygodnym realizmem. Strefa Kolejowa to także nowość oraz nie lada gratka dla młodych inżynierów oraz fanów kolei.

Przez całe dwa dni będziecie mogli przenieść się do świata klocków i bawić się razem z nami!

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też