Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska

Show Szalonych Naukowców

Organizator: EUROSOUL Sp. z o.o.

Show Szalonych NaukowcówO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na barwne widowisko naukowo-muzyczne pt. Show Szalonych Naukowców! Wejdź do świata nauki i poznaj perypetie niezwykłych bohaterów: Człowieka-Robaka, Igreka, Niny i Profesora Trauta. Show Szalonych Naukowców bilety już w sprzedaży!

O widowisku Show Szalonych Naukowców

Widowisko Show Szalonych Naukowców to emocjonujący pokaz eksperymentów z różnych dziedzin nauki, podczas którego młodzi widzowie zobaczą spektakularne doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania naukowe.

 

Podróż do fascynującego świata kolorowych probówek, buchającej piany, pośród menzurek czy magnesów odkryje nowe pasje i będzie fantastyczną, zapamiętaną na długie lata przygodą. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod edukacyjnych i pełne humoru widowisko, które nie tylko zachwyci kreatywnym wykonaniem, ale z pewnością rozbudzi wyobraźnię każdego młodego naukowca! Ponieważ spektakl ma charakter rozrywkowy, to – choć tłumaczymy widzom zasady realizacji każdego z eksperymentów – nie zagłębiamy się w szczegółowe wyjaśnienia fizyki i chemii.

 

Czas trwania: 70 minut

,

Podobne wydarzenia

Zobacz też