JOSEPH KIDS

JOSEPH KIDS

Zapraszamy do Teatru Lalka w Warszawie na spektakl dla dzieci Joseph Kids, który odbędzie się 2 lipca.

 

Spektakl jest kolejną wersją pierwszego solo Sciarroniego z 2011 roku Joseph. Tytuł uzupełniony o Kids wskazuje na nowego odbiorcę. Przedstawienie pozwoli dzieciom odpowiedzieć na pytanie, jak skutecznie i twórczo posługiwać się technologicznymi narzędziami. Jak wyobcowanie i samotność można zastąpić kreatywnym działaniem? Tytułowy Joseph wchodzi w oko kamery laptopa zwróconego w stronę widowni. Kontroluje swój wizerunek. Efekty wideo deformują, multiplikują i dekonstruują obraz.

 

Zabawny dialog tancerza z kamerą wciąga widzów, którzy oglądają także siebie i swoje reakcje.
Alessandro Sciarroni był już kilkakrotnie gościem Festiwalu Ciało/Umysł, ostatnio w 2017 roku ze spektaklem Aurora nagrodzonym "teatralnym Oskarem”. Przedstawienie grane jest w Teatrze Lalka w ramach Performing Europe. 

 

Joseph Kids bilety na eBilet
 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

JOSEPH KIDS
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/