Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

DREAMS

02.07-27.08.2024 Warszawa

Organizator: Teatr Capitol

DREAMSBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Warszawa

DREAMS
wtorek
02.07.2024
11:00

DREAMS

Warszawa, Teatr Capitol w Warszawie
DREAMS
wtorek
27.08.2024
11:00

DREAMS

Warszawa, Teatr Capitol w Warszawie

O wydarzeniu

Zapraszamy na musical Dreams! To nowy projekt twórców i aktorów musicalu Friends, który zagości na deskach Teatru Capitol! Szkoła musicalowa B&B tym razem przedstawi historię o marzeniach młodych ludzi, którzy mimo narzuconego systemu, niezależnych od ich uwarunkowań społecznych, chce realizować swoje cele i plany. Dreams bilety na musical już w sprzedaży.

Spektakl dla dzieci w wieku: 8-16 lat

Zachęcamy, aby przed pójściem do Teatru zapoznać się z obowiązującym regulaminem.

W cenie biletu po każdym spektaklu w tygodniu spotkanie z aktorami oraz prelekcja prowadzona przez eksperta ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce na temat marzeń, poczucia własnej wartości i samoakceptacji wśród dzieci i młodzieży. Postaramy się wspólnie odpowiedzieć m.in. na pytanie: czy wiara w siebie może pomóc w realizacji marzeń?

 

Musical „Dreams” wspiera Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Część dochodu z biletów zostanie przeznaczona na pomoc dla podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

O spektaklu Dreams 

Dreams” to pełna emocji opowieść o relacjach – rodzica i dziecka, nauczyciela i ucznia. Historia opowiada o współczesnych problemach i wyzwaniach, przed którymi stoją dzieci, młodzież i dorośli. Spektakl oferuje zabawne, ale i pełne refleksji dialogi, znakomitą grę młodych aktorów znanych już – młodej teatralnej publiczności – z hitowego musicalu „Friends”. 

Wmówiono nam, że błędów powinniśmy się wstydzić, a to błędy nas uczą i pozwalają iść do przodu. Ilość popełnionych błędów jest odzwierciedleniem Twojej ciężkiej pracy”.

Akcja spektaklu rozgrywa się na sali prób i na teatralnej scenie – podczas przesłuchań do nowego musicalu „Dreams”. Każdy z bohaterów przedstawia siebie – opowiada o swoich pasjach, talentach, ale też o problemach, z którymi musi mierzyć się w codziennym życiu.

Nigdy nie daj się ocenić jednakową miarą, bo to co wnosisz i kim chcesz być nie podlega ocenie”.

Jedną z głównych bohaterek spektaklu jest Mia, postać, która propaguje ekologiczny styl życia i podkreśla jak ważne jest dbanie o naturę i o naszą planetę. To jedno z jej przesłań.

Każdy w sobie ma talent i powinien go rozwijać, jednak musi mieć do tego naturalną przestrzeń. Żadne z naszych marzeń, nie będą mogły być zrealizowane, jeżeli sami w sobie nie zbudujemy świadomości i realizacji dbania o dobro naszej planety

Dreams”, to także musical, więc i tu nie może zabraknąć spektakularnych choreografii, grafik, dobrej muzyki, świetnych tekstów piosenek, które dopełniają znakomite dialogi aktorów.

Dreams twórcy i obsada

  • Produkcja: Szkoła Musicalowa B&B Marzena Barcik&Anna Butkiewicz
  • Scenariusz i Reżyseria: Marzena Barcik, Anna Butkiewicz, Karol Jasiński
  • Scenografia: Szkoła musicalowa B&B
  • Kostiumy:  „Unknow Style” Katarzyna Barcik
  • Muzyka: Stephen Schwartz, Justin Hurvitz, Alan Menken
  • Teksty piosenek: Anna Butkiewicz, Wiktor Worotnik
  • Choreografia: Marzena Barcik
  • Projekt plakatu: Szkoła musicalowa B&B

Obsada:

Bartoszewicz Magda, Ceran Mateusz, Feliksiak Nina, Florkiewicz Agata, Galaszewska Justyna, Grochal Marysia, Hamrol Lena, Klimaszewska Natalia, Kopiec Oliwia, Kręt Marianna, Leśnik Janek, Nartowska Kinga, Nowak Nikola, Paderewska Julia, Piszcz Kasia, Piwczynska Tosia, Ragus Maja, Rozbicka Zuzia, Urlich Alicja, Skaryszewska Karolina, Smolak Marta, Szatańska Zosia, Szenajch Oliwia, Szenajch Natalia, Sztaba Nicola, Sztaba Natalia, Tarach Karina, Wasilewska Oliwia, Wieczorkowska Liliana, Worotnik Wiktor, Zakrzewska Julia , Zawadka Laura, Zawadzka Nela.

 

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też