Festiwal aleGRAMY

Festiwal aleGRAMY

Zapraszamy na Festiwal aleGRAMY, który odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2022r. w Szkole Metropolitalnej w Kowalach (Gdańsk). Festiwal aleGRAMY bilet na wyjątkowe wydarzenie już w sprzedaży!

Festiwal aleGRAMY 19-20.11.2022 Kowale

Informacja godzinowa:

  • Sobota, 19.11.2022: wejście od 10:00
  • Niedziela, 20.11.2022: wejście od 10:00

Część z Was będzie więc znała ten obiekt z organizowanej dwa lata temu Hamerni, którą do dzisiaj wspominamy z wielką radością – było z nami wówczas tylko w ciągu jednego dnia blisko 900 osób. Wierzymy, że ten rekord zostanie pobity - szczególnie, że był to tylko jeden dzień. Ponieważ tym razem będziemy dysponować dużo większą powierzchnią! Tylko dla samych graczy mamy halę o powierzchni 1000 m2! Dodatkowo miejsce dla Wystawców, na rozgrywki w gry RPG, naukę malowania figurek i wiele innych planowanych atrakcji! To więcej niż szkoła – to duży i nowoczesny obiekt z ogromnym parkingiem, na którym bez problemu będziecie mogli znaleźć miejsce, aby zostawić bezpiecznie swoje auto na czas trwania wydarzenia.

Festiwalu aleGRAMY

Festiwal aleGRAMY to spotkanie miłośników gier planszowych. Świetna okazja, by spotkać się z innymi Graczami, a także Przedstawicielami największych Wydawnictw na polskim rynku planszówkowym. Gorące premiery! Świetne wyprzedaże! Konkursy i niespodzianki! Blisko 1000 gier w wypożyczalni! Sesje RPG! Malowanie figurek! 29 Wystawców! Niemal 100 osób, które pomogą i wyjaśnią każdą grę. Zapraszamy :)

 

Bilety ulgowe przysługują dzieciom w wieku 7-12 lat oraz osobom posiadającym Kartę Mieszkańca Gminy Kolbudy. Dzieci do lat 6 - wstęp wolny.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Festiwal aleGRAMY
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/