Weekendowe zwiedzanie Fortu XV

Weekendowe zwiedzanie Fortu XV

Zapraszamy Weekendowe zwiedzanie Fortu XV im. Henryka Dąbrowskiego w Toruniu. Sprawdź obowiązkowy punkt na mapie atrakcji turystycznych Torunia. Weekendowe zwiedzanie Fortu XV bilety już dostępne. 

Wieczór z duchami w Forcie XV

Zapraszamy na mroczne spotkanie z duchami przeszłości. Fort XV to wyjątkowy punkt na mapie atrakcji turystycznych Torunia. Przez lata był obiektem militarnym, miejscem wielu wydarzeń, w tym także wojennych. W ostatni weekend października jego bramy będą otwarte dla wszystkich miłośników zwiedzania z dreszczykiem! W trakcie nocnego spaceru z przewodnikiem będzie można się samodzielnie przekonać czy jest to miejsce nawiedzone. Być może w mrokach podziemnego świata uda nam się spotkać duchy przeszłości krzątające się po korytarzach fortecznych.

Zwiedzanie odbędzie się przy świetle latarek.Prosimy o zabranie własnego źródła światła i wygodnego obuwia."

Fort XV

Fort XV to jeden z fortów XIX Twierdzy Toruń. Zlokalizowany w lewobrzeżnej części miasta jest największym fortem zewnętrznego pierścienia obronnego. W okresie II Wojny Światowej był częścią obozu jenieckiego Stalag XXa. Po wojnie używany był w celach przemysłowych. Obecnie poddawany jest rewitalizacji. Obowiązkowy punkt na mapie atrakcji turystycznych Torunia nie tylko dla pasjonatów fortyfikacji, ale wszystkich miłośników historii.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Weekendowe zwiedzanie Fortu XV
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/