Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Dla dzieci Atrakcje dla rodziny Bajkowy koncert i karnawał zwierząt - koncerty na żywo dla dzieci

Bajkowy koncert i karnawał zwierząt - koncerty na żywo dla dzieci

Organizator: Prestige Concerts LTD.

Bajkowy koncert i karnawał zwierząt - koncerty na żywo dla dzieciO wydarzeniu

O wydarzeniu

Porywający spektakl muzyczno – multimedialny dedykowany dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, będących fanami najpopularniejszych animowanych bajek i ich tytułowych piosenek. Bajkowy koncert i karnawał zwierząt - bilety na koncert na żywo w Multikinie już dostępne.

O koncercie Karnawał zwierząt

Dodatkowo w koncercie zaprezentowane zostaną fragmenty z cyklu kilkunastu miniatur „fantazji zoologicznych” nazwanych „Karnawałem zwierząt” autorstwa Charlesa Camilla Saint-Saënsa. Każda z miniatur „Karnawału zwierząt” ukazuje inne zwierzę. W istocie, zwierzęta są tylko pretekstem do pokazania ludzkich wartości, relacji i słabości. Ten koncert to zatem świetna okazja dla edukacji kulturalnej najmłodszych widzów!

Podczas koncertu, muzycy i wokaliści zaprezentują na żywo uwielbiane przez najmłodszych widzów piosenki z najpopularniejszych bajek takich jak m.in: Kraina Lodu, Vaiana, Smerfy, Gumisie, Dzownik z Notre Dame, Król Lew. Z kolei miniatury „Karnawału zwierząt” obejmą m.in. Wstęp i marsz królewski lwa, Kury i koguty, Żółwie, Słonie, Kangury, Akwarium, Osobistości z długimi uszami, Kukułkę w głębi lasu, Ptaszarnię, Pianistów, Skamieliny i Łabędzia. 

Dodatkowa atrakcją koncertu będą wizualizacje multimedialne prezentowane na ekranie kinowym sieci kin Multikino. 

 

Czas trwania koncertu: 50 minut (bez przerwy)

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też