ANIMALIUM. Niezwykła artystyczna podróż przez świat zwierząt.

ANIMALIUM. Niezwykła artystyczna podróż przez świat zwierząt.

Zapraszamy na ANIMUALIM.Niezwykła artystyczna podróż przez świat zwierząt. Po raz pierwszy w Polsce! Ludzie, rośliny, zwierzęta – wszyscy jesteśmy częścią wielkiej rodziny. Nie dziwi więc, że natura jest najlepszą inspiracją dla twórców, w tym wielu kompozytorów.  Już 17 października w Radio Wrocław we Wrocławiu ANIMALIUM. Niezwykła artystyczna podróż przez świat zwierząt bilety już dostępne.

ANIMALIUM. Niezwykła artystyczna podróż przez świat zwierząt we Wrocławiu 

Jak brzmi lot trzmiela?

O czym śpiewają wieloryby w głębinach oceanu?

Jaka muzyka gra, gdy jesienią ptaki opuszczają kraje rodzinne i udają się na wielką migrację?

Powiew wiatru, szum deszczu, szept trawy, szelest skrzydeł, zmiana pór roku...

Okazuje się, że to wszystko możemy znaleźć w muzyce... klasycznej.

 

Zabrzmi tutaj muzyka J. S. Bacha, M. K. Ogińskiego, P. Czajkowskiego i innych wielkich kompozytorów w wykonaniu niesamowitych The String Trio (Kazimierz Michalik – skrzypce, Jan Pasławski – wiolonczela, Paweł Wołkowski - kontrabas) z Polski. Niezwykłe piękno otaczającej przyrody, a przede wszystkim naszych sąsiadów – zwierząt – pokaże na dużym ekranie Aleksandra Konofalska wiodąca artystka piaskografii z Białorusi. Należy ona do 10 najlepszych artystów piaskografii na świecie. Niedościgły talent, gracja i wrażliwość pomagają artystce tworzyć unikalne obrazy z piasku, które nie tylko będą harmonijnie przenikać się z muzyką graną na żywo, ale będą zmieniać się jak w kalejdoskopie na oczach widza.

 

Naprzód w kierunku sztuki, natury i nowych doświadczeń!

Pospiesz się, ilość biletów jest ograniczona. Na każdego widza czeka prezent!

 

Alexandra Konofalskaya – czołowa artystka sandart na Białorusi. Jedna z 10 najlepszych artystów piasku na świecie. Koncertuje od 2009 roku. Autorka licznych programów piaskowych, pokazów i teledysków. Na swoim koncie ma ponad 3000 występów. Urodziła się w mieście Żodino. Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego im. Maxima Tanka. Jako wolontariuszka pomaga bezdomnym zwierzętom. Mam dwóch synów.

 

- dzieci do 2 roku życia wstęp bezpłatny

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

ANIMALIUM. Niezwykła artystyczna podróż przez świat zwierząt.
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/