emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Koncerty Reggae Roots Cafe + Reggae Party

Roots Cafe + Reggae Party

Organizator: Blues Club

Roots Cafe + Reggae PartyO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert Roots Cafe, który odbędzie się 6 grudnia w Blues Club Gdynia. Roots Cafe bilety już dostępne.

 

Większość członków Roots Cafe w ostatnim czasie występowała pod nazwą The Rockas, a w przeszłości tworzyli grupy muzyczne, które zostały zauważone na scenach nie tylko Trójmiasta – między innymi Rocka’s Delight, Vo.kool.ski, Marilyn Monroe, Jazzmassacra, Groont Anssambl, Leszcze, Golden Life, Pancerne Rowery i wiele innych.

O Roots Cafe

Roots Cafe to wyjątkowe połączenie muzycznych osobowości z charyzmatycznym czarnoskórym wokalistą i performerem Góo Ba (artystą Teatru Powszechnego w Warszawie) i Adamem Wolskim, wokalistą znanej rockowej grupy Golden Life na froncie. Zespół wykonuje własne piosenki, których znakiem rozpoznawczym jest transowa rytmika, wywodząca się z muzyki reggae i funk. Propozycja Roots Cafe stanowi oryginalny zestaw stylistycznych smaków, w których usłyszeć można też folk, muzykę świata, a nawet jazz. Dzięki temu koncerty zespołu są żywiołowe i różnorodne muzycznie.

W sierpniu 2018 r. ukazała się płyta długogrająca Roots Cafe – „Koniugacja”. Materiał do niej przygotowano w studio „Maro Records”. Na płycie przeplatają się rożne style muzyczne i nastroje, a spójne i harmonijne brzmienie „Koniugacja” zawdzięcza talentowi realizatorskiemu Marka Romanowskiego, który był też współproducentem przedsięwzięcia.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też