Szantowe Mikołajki Szkocka Trupa

Szantowe Mikołajki Szkocka Trupa

SPRAWDŹ BILETY

Szantowe Mikołajki ze Szkocką Trupą we Wrocławiu! Aby tradycji stało się zadość, zapraszamy miłośników żeglowania i żeglarskiego śpiewania już 4 grudnia na Szantowe Mikołajki w Starym Klasztorze! Szantowe Mikołajki Szkocka Trupa bilety na koncert już dostępne.

Szantowe Mikołajki Szkocka Trupa - informacje o koncercie

W przedmikołajkową niedzielę 4 grudnia, w rolę Świętego Mikołaja wcieli się Henryk Czekała "Szkot", lider zespołu Mechanicy Shanty , któremu na scenie towarzyszyć będzie Szkocka Trupa oraz szantymeni z wrocławskich zespołów, którzy przyjmą zaproszenie do wspólnego muzykowania. Zapowiada się niepowtarzalne szantowo-mikołajkowe jam session po kierownictwem "Szkota". Wspólne śpiewanie szant to najlepszy prezent z okazji Świętego Mikołaja - przybywajcie tłumnie, zabierzcie dzieci i wnuki albo rodziców i dziadków.

 

Jak przystało na Św. Mikołaja będą prezenty, ale możecie też przynieść swoje - dla przyjaciół, artystów lub obsługi :)

 

Szkocka Trupa to zespół, który założył Henryk Czekała "Szkot", na co dzień lider grupy Mechanicy Shanty, a jeszcze wcześniej współzałożyciel innej legendy polskiej sceny folku morskiego, Ryczących Dwudziestek. Skład Szkockiej Trupy to otwarta formuła artystyczna, najczęściej jest to trio, które we Wrocławiu zapewne się rozrośnie.

 

Program koncertu to ulubione utwory lidera, a wśród nich i dawne pieśni folkowe, oparte o źródła amerykańskie czy irlandzkie, jak i współczesne piosenki żeglarskie, zarówno autorstwa Czekały (znane dobrze fanom z repertuaru Mechaników Shanty czy Ryczących Dwudziestek) oraz Jerzego Porębskiego, Witka Zamojskiego, Marka Szurawskiego, Tomka Opoki, Janusza Sikorskiego, Andrzeja Koryckiego i wielu, wielu innych, uznanych polskich autorów. Oczywiście, jak przystało na wytrawnego szantymena, w programie nie brakuje także szant - marynarskich pieśni pracy dawnych pokładów.  

 

Tylko na koncertach Szkockiej Trupy można usłyszeć obok siebie takie hity polskiej sceny żeglarskiej jak "Hiszpańskie dziewczyny", "Cztery piwka", "Umbriaga", "Jacht rock’n’roll", "Molly Malone", "Klipry", "Wzgórza Walii", "Maui" czy szanty "Sześć błota stóp", "Emma”, "Johnson’s Girls" - jednak w nowych aranżacjach, inaczej interpretowane, inaczej zaśpiewane i zagrane.

 

Dzięki otwartej, muzycznej formule i różnorodnemu repertuarowi, koncerty tria są ciekawe i zaskakujące. Szkot ma bardzo dobry kontakt z publicznością, reaguje na emocje, które jej towarzyszą, potrafi wciągnąć ją do zabawy i wspólnego śpiewania. Bluegrassowe, bluesowe, countrowe czy folkowe wersje znanych utworów to wizytówka tej formacji.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Szantowe Mikołajki Szkocka Trupa
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Szantowe Mikołajki Szkocka Trupa BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/