Muzyczne uwielbienie “Wierne Miłości” z modlitwą o uzdrowienie

Muzyczne uwielbienie “Wierne Miłości” z modlitwą o uzdrowienie

Zapraszamy na wydarzenie „Wierne Miłości”, czyli muzyczne uwielbienie, które odbędzie się 11 czerwca 2022 roku o godz. 18:30 w Hali Stulecia. Bilety na to spotkanie są bezpłatne.

O wydarzeniu

Uwielbienie poprowadzi Jakub Tomalak z Zespołem ABBA PATER oraz Agnieszką Cudzich. Następnie odbędzie się modlitwa o uzdrowienie serca przed Najświętszym Sakramentem, która w szczególny sposób będzie poświęcona osobom doświadczającym przemocy. Za wstawiennictwem błogosławionych sióstr pomodli się ks. Teodor Sawielewicz z kanału Teobańkologia.

 

Wydarzenie jest częścią uroczystości beatyfikacyjnych Siostry M. Paschalis Jahn i IX Towarzyszek, czyli dziesięciu sióstr zakonnych, które oddały swoje życie w obronie wiary, wierności i godności.

 

Skrzywdzone przez żołnierzy Armii Czerwonej Elżbietanki stały się przez swoje męczeństwo naszymi Orędowniczkami u Boga. Przez własne doświadczenie cierpienia mogą dziś patronować wszystkim udręczonym jakąkolwiek przemocą. Dzięki beatyfikacji zyskujemy 10 nowych Wstawienniczek w obronie godności człowieka, więc czerwcowe wydarzenie w Hali Stulecia jest wyrazem wdzięczności za ten dar.

 

Wieczorne wydarzenie zakończy pokaz fontanny multimedialnej na Pergoli o godz. 22:00.

 

W trakcie wydarzenia na terenie obiektu będą znajdowały się punkty gastronomiczne.

Parking na terenie Hali Stulecia jest płatny.

Do ul. Wystawowej dojeżdża komunikacja miejska:

Autobusy dzienne: 115, 145, 146,

Tramwaje: 1, 2, 4, 10, 16 → Biskupin

Autobusy nocne: 253, 255  

 

Prosimy o nabywanie biletów w takiej ilości, w jakiej będą mogły być wykorzystane. Jeżeli zdarzy się sytuacja, w której nie będziesz mógł wziąć udziału w wydarzeniu, zadbaj, aby wejściówka trafiła do osoby, która z niej skorzysta. Wspólnie możemy zatroszczyć się o to, aby jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w tym wydarzeniu i nie straciło szansy na zdobycie biletu. 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Muzyczne uwielbienie “Wierne Miłości” z modlitwą o uzdrowienie
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/