Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Inne KINGA RATAJ "Biel"

KINGA RATAJ "Biel"

18.05.2023 Stary Klasztor

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

od 40,00 zł
BiletyOpisMiejsce

BILETY

czwartek
18.05.2023
20:00

KINGA RATAJ "Biel"

Wrocław, Stary Klasztor

Opis

Kinga Rataj przyjedzie do Wrocławia z premierowym koncertem, który zapowiada jej studyjną płytę "Biel". Zapraszamy 18 maja do Sali Witrażowej Starego Klasztoru! Kinga Rataj bilety na koncert we Wrocławiu już dostępne.

Kinga Rataj informacje

Polski tekst, muzyka i aranżacja - wszystko stworzone specjalnie dla niej. Zainspirowany bogatym i zróżnicowanym dziedzictwem muzycznym, koncert BIEL to źródło wielu możliwości wokalnych i instrumentalnych. Ten w pełni polski koncert to nie jazz, pop, muzyka ludowa, filmowa czy klasyczna. To tworzony przez parę ostatnich lat, pieczołowicie, powoli i z pasją muzyczny i tekstowy materiał, który wypełnia przestrzeń między konwencjami.

Kinga Rataj dla wielu znana i doceniana jako ambasadorka muzyki Fado w Polsce, dziś rozpoczyna nową artystyczną drogę. Po blisko dekadzie śpiewania Fado, czas na prawdziwe JA, czas narodzić się na nowo i czas dorosnąć - jak sama mówi o sobie.

Biel to nowe brzmienie, nowy język. To prawdziwa Kinga Rataj!

Miejsce

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn