Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

KATOPOLIS

Organizator: Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

KATOPOLISO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

OGŁOSZENIE ARTYSTÓW: specjalny line up Katopolis otwierają Natalia Grosiak, Julia Pietrucha oraz Dawid Tyszkowski.

Co może wyjść z połączenia nauki, rapu, literatury, filmu i teatru? Projekt, który sprawi, że już 9 grudnia katowicki Spodek wypełni się muzyką i naukowymi opowieściami. Przed nami Katopolis, czyli widowisko naukowo-muzyczne, które otworzy obchody Europejskiego Miasta Nauki 2024 podczas 7. edycji Śląskiego Festiwalu Nauki. Katopolis bilety już w sprzedaży.

Katopolis informacje

Nauka zmienia życie wszystkich istot na Ziemi. Przyszedł czas, kiedy to życie musi zmieniać naukę, aby z jej pomocą mogło się odradzać i trwać. W tym celu tworzymy wspólnie Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024.

Katopolis to niesamowite widowisko przygotowują twórczynie i twórcy związani ze środowiskiem akademickim, w tym m.in.: naukowczynie i naukowcy z katowickich uczelni, aktorki i aktorzy teatrów z regionu, a także artystki i artyści polskiej sceny muzycznej, uczelniane chóry i zespoły muzyczne oraz Miuosh, Jan P. Matuszyński, Zbigniew Rokita, Mateusz Znaniecki.

To nie koniec niespodzianek - już niebawem do projektu dołączą kolejne gwiazdy świata muzyki i nauki. Już teraz z dumą ogłaszamy pierwszą fazę specjalnego line up’u, który otwierają: Natalia Grosiak, Julia Pietrucha oraz Dawid Tyszkowski, a kolejne ogłoszenia już niebawem!

To będzie jedyne takie widowisko w historii! Jesteście gotowi na wejście do KATOPOLIS?

 

Organizatorami są:

Konsorcjum Akademickie - Katowice Miasto Nauki;

Miasto Katowice;

Województwo Śląskie;

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia;

 

W skład Konsorcjum wchodzą:

Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach; Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach; Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach im. Jerzego Kukuczki; Politechnika Śląska; Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach; Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach; Uniwersytet Śląski w Katowicach

Katopolis bilety

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na wsparcie rozwoju młodzieży województwa śląskiego w ramach programu realizowanego przez Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024 w partnerstwie z Krajowym Funduszem na rzecz Dzieci.

Bilety zostaną wysłane na 2 dni przed wydarzeniem.

Bilety grupowe (np. dla szkół/placówek wychowawczych, itp.) – w sprawie zakupu biletów dla grup zorganizowanych prosimy o przesyłanie informacji o zapotrzebowaniu z oficjalnej skrzynki pocztowej szkoły/placówki. Wiadomość mailowa wysyłana na adres gabinet.rektora@us.edu.pl powinna zawierać informację o liczebności grupy. Rejestracja dla grup zorganizowanych będzie się odbywała na podstawie kodu otrzymanego od organizatora. 

Katopolis będzie wydarzeniem w pełni dostępnym dla osób z niepełnosprawnościami. 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też