Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

My3 SHOW

Organizator: TFM TEN FAJNY MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

My3 SHOWO wydarzeniu

O wydarzeniu

Po 3 latach zespół My3 powraca, i to ze zdwojoną siłą! My3 Show to jedyna okazja, by zobaczyć nowy i stary skład razem na jednej scenie. My3 SHOW bilety na koncerty już w sprzedaży!

My3 bilety Meet&Greet

UWAGA: zaproszenie Meet&Greet nie jest biletem wstępu na koncert! Zaproszenie Meet&Greet jest ważne wyłącznie z biletem wstępu na koncert.

 

W Meet&Greet uczestnicy do 16 roku życia mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, posiadającej ważny bilet wstępu na koncert. Osoby dorosłe sprawujące opiekę nad uczestnikiem spotkania z zespołem My3, niekorzystające z atrakcji podczas Meet&Greet nie muszą posiadać zaproszenia na Meet&Greet.

 

NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (np. poprzez serwisy społecznościowe, portale aukcyjne, serwisy zajmujące się odsprzedażą biletów) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Ograniczenia wiekowe

  • Uczestnik imprezy do 16 roku życia może wejść na imprezę tylko pod opieką osoby pełnoletniej!
  • Osoby powyżej 16 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na uczestnictwo w imprezie. Przy wejściu na imprezę muszą okazać oryginał zgody oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający ich tożsamość (legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa). Opiekunowie niepełnoletnich uczestników imprez zobowiązani są do osobistego przyprowadzenia ich na Imprezę i odebrania ich po imprezie.

Trasa My3 SHOW 2023

Tęskniliście za Różowymi Okularami, Szkolną Sympatią, czy Mammaje? Przed Wami ostatnia szansa, aby usłyszeć te hity na żywo w wykonaniu Natki, Julki i Gefi i jednocześnie wyjątkowa okazja, by jako pierwsi poznać nowe członkinie zespołu, które zawalczą o Wasze serca! 

 

My3 SHOW to nie jest zwykła trasa koncertowa. To zachwycające, spektakularne muzyczne widowisko, wypełnione niekwestionowanymi hitami, które w Internecie obejrzano już prawie 100 milionów razy i przede wszystkim świetna zabawa, połączona z niesamowitą interakcją z młodą publicznością. Z My3 nie da się nudzić, a już zwłaszcza, gdy mówimy o połączeniu sił sześciu dziewczyn, które zadbają o to, by emocje pozostały z Wami na długo!

 

Czeka na Was jeszcze więcej wspólnej zabawy, radości i niezapomnianych wrażeń!

 

Ale to nie koniec niespodzianek! Chcielibyście spotkać Natkę, Julkę i Gefi i przytulić je raz jeszcze? Pragniecie być pierwszymi osobami, które poznają na żywo zupełnie nowy skład My3? Jest taka możliwość! W ramach My3 SHOW dostępne są również specjalne zaproszenia na Meet & Greet, które obejmują spotkanie z dwoma składami zespołu oraz pamiątkowe prezenty - niespodzianki. Takiej okazji nie można przegapić!

 

Dodatkowo w każdym mieście, do którego zawita My3 SHOW, będzie możliwość zakupu zupełnie nowych, unikalnych gadżetów zespołu My3 w sklepie z merchem.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też