Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Mery Spolsky

Organizator: LEGNICKIE CENTRUM KULTURY im. Henryka Karlińskiego

OpisArtyści

Opis

Mery Spolsky w Legnicy! Zapraszamy na koncert, który odbędzie się na dziedzińcu Akademii Rycerskiej 19.06.2022. Bilety na koncert Mery Spolsky już w sprzedaży. 

Mery Spolsky w Legnicy

Mery Spolsky to artystka o wyrazistym wizerunku i osobowości, która od kilku lat mocno zaznacza swoją obecność na polskiej scenie muzycznej. Ta piosenkarka, kompozytorka, producentka i autorka tekstów jak mało kto potrafi bawić się słowami. Mery słynie również z bardzo energetycznych koncertów i zwariowanych stylizacji. Często zobaczyć ją można na najważniejszych polskich scenach oraz festiwalach. 19 czerwca autorka takich hitów jak Bigotka czy Miło było pana poznać po raz pierwszy wystąpi w Legnicy. Koncert odbędzie się na dziedzińcu barokowej Akademii Rycerskiej i rozpocznie się o godzinie 19.  

Mery Spolsky ma na koncie dwa albumy - Miło było pana poznać (2017) oraz Dekalog Spolsky (2019); oba krążki doczekały się nominacji do Fryderyka. W czerwcu 2021 roku ukazała się jej debiutancka książka zatytułowana Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj, a chwilę później premierę miał nowatorski, muzyczny audiobook. Także w tym roku wokalistka doczekała się kolejnych nominacji do najbardziej znanej nagrody polskiego przemysłu fonograficznego - tym razem w kategoriach Album Roku Piosenka Poetycka i Literacka oraz Artystka Roku. 


Dla dzieci do lat 6 - wstęp wolny.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn