Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Marek Kościkiewicz - Statki na niebie

Marek Kościkiewicz - Statki na niebie

Organizator: Marek Kościkiewicz

Marek Kościkiewicz - Statki na niebieO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne! Twórca zespołu De Mono Marek Kościkiewicz i autor jego największych przebojów obchodzi 35-lecie pracy artystycznej. To idealna okazja, by zaprosić słuchaczy na cykl koncertów pod tytułem „Statki na niebie“. Marek Kościkiewicz bilety na koncert już dostępne!

Marek Kościkiewicz koncerty

  • Lubartów - 25.11.2022, Lubartowski Ośrodek Kultury
  • Gostyń - 14.10.2023, Gostyński Dom Kultury "Hutnik" | przeniesiony z 22.10.2022

Muzyk, kompozytor, autor tekstów i wokalista wykona swoje największe przeboje, wśród nich „Statki na niebie“, „Znów jesteś ze mną“, „Kamień i aksamit“, „Dwa proste słowa“, „Tylko błękit“ i „Szczęśliwego Nowego Jorku“. 

 

Koncerty Marka Kościkiewicza to energia, niesamowity kontakt z publicznością i znane piosenki, które porywają publiczność.

 

Nie zabraknie też specjalnie przygotowanych z tej okazji utworów premierowych. Artyście na scenie będzie towarzyszyć grono znakomitych muzyków. Koncerty Marka Kościkiewicza to energia, niesamowity kontakt z publicznością i piosenki, które porywają publiczność. 

 

Dodatkową atrakcją będzie niepowtarzalna oprawa wizualna z elementami scenograficznymi. Serdecznie zapraszamy w nastrojową podróż „Statkami na niebie“.

 

Koncert zespołu Kościkiewicza w Lubartowie i Radzyniu Podlaskim poprzedzi akustyczny występ zespołu NoVela, z którym Marek także współpracował. 13 maja 2022 r. miała miejsce premiera minialbumu zespołu. Głównym utworem promującym to wydawnictwo jest tytułowa kompozycja „18 łez", napisana przez Kościkiewicza, do której tekst napisał Marek Dutkiewicz. Po raz pierwszy ci dwaj legendarni twórcy zdecydowali się na współpracę. Na nowym minialbumie znalazły się także: cover Urszuli „Powiedz ile masz lat", utwór napisany przez Kościkiewicza oraz autorska piosenka zespołu NoVela.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też