Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Pop Krzysztof Iwaneczko - Jestem

Krzysztof Iwaneczko - Jestem

Organizator: Good Taste Production

Krzysztof Iwaneczko - JestemO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na długo wyczekiwaną trasę Krzysztofa Iwaneczko. Muzyczny Debiut Roku! Gościem specjalnym koncertu w Warszawie będzie Igor Herbut. Krzysztof Iwaneczko Jestem bilety na koncerty już w sprzedaży!

Krzysztof Iwaneczko - Jestem trasa koncertowa:

Kochani, to jest ten moment na który czekałem. Moment, w którym mogę powiedzieć Wam „Jestem!”. Czuję to najbardziej, kiedy staję na scenie, dzieląc się z Wami potężną dawką emocji. Nie mogę doczekać się tych spotkań – do zobaczenia!

 

Rok 2015 przyniósł Krzysztofowi zwycięstwo w popularnym programie talent show – „The Voice of Poland”. Od tego czasu artysta rozpoczął działalność koncertową i realizował projekty artystów takich jak: Adam Sztaba, Piotr Rubik, Bartosz Chajdecki, Piotr Nazaruk.

 

"Jestem." To tytuł debiutanckiej płyty Krzysztofa Iwaneczko oraz trasy koncertowej - na którą fani i on sam czekał ponad dwa lata. To zbiór autorskich piosenek wokalisty. Producentami nagrań są: laureat trzech nagród „Fryderyki” - Michał Kush, pianista Adam Lemańczyk oraz sam Krzysztof.

Krzysztof Iwaneczko bilety

W sprzedaży również bilety kolekcjonerskie (tylko przy zakupie online, przy zamówieniu z wysyłką pocztą lub kurierem) - wzór dostępny TUTAJ

 

REGULAMIN KONCERTÓW organizowanych przez Good Taste Production dostępny TUTAJ

 

Krzysztof Iwaneczko koncerty 2019, Krzysztof Iwaneczko Jestem trasa 2019, Krzysztof Iwaneczko 2019

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też