Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Koncerty Pop WIELKA GALA „JESTEŚMY RAZEM” KONCERT PEŁEN EMOCJI I EMPATII

WIELKA GALA „JESTEŚMY RAZEM” KONCERT PEŁEN EMOCJI I EMPATII

Organizator: FUNDACJA SZANSA DLA NIEWIDOMYCH

WIELKA GALA „JESTEŚMY RAZEM” KONCERT PEŁEN EMOCJI I EMPATIIO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Kup 1 bilet, a drugi dostaniesz gratis! Zabierz bliską osobę na wspaniały koncert. Przychód z biletów w formie "cegiełek" będzie przekazany na rzecz niewidomych - zapełniamy cały Torwar. Promocja 1+1 przedłużona do poniedziałku, 16 października!

Zapraszamy na Wielka Galę "Jesteśmy Razem" Koncert Pełen Emocji i Empatii, która odbędzie się w Warszawie na Hali Torwar! Gala "Jesteśmy Razem" to koncert pełen emocji i empatii. Bilety w sprzedaży!

Lubisz muzykę i chcesz pomagać innym? Zamknij oczy, wejdź w Świat dotyku i dźwięku, poznaj coś zupełnie nowego. Posłuchaj koncertu RAZEM z ludźmi, którzy nie widzą jak inni, potem wróć do rzeczywistości i zobacz jak scena mieni się setkami barw i świateł! Muzycy wprowadzą widzów w pełen emocji świat dźwięków. Podczas finałowego koncertu muzyczny dialog nawiążą wokalista Mietek Szcześniak i pianista Janusz Skowron.
Podczas koncertu "Jesteśmy Razem" usłyszymy:

Sorry Boys
Katarzyna Moś
Katarzyna Cerekwicka

Hanna Stach
Marek Piekarczyk
Mate.O Akustyczny DUET 
Mietek Szcześniak
Gościem specjalnym będzie Janusz Skowron, a żartować będzie Błażej Krajewski ze StandUP Polska.

 

Podczas imprezy Fundacja rozda statuetki IDOLI tym, którzy są przykładem dla innych.

Laureatami nagrody w latach ubiegłych byli między innymi: Zofia Morawska (pierwsza kobieta odznaczona Orderem Orła Białego) Tadeusz Sznuk i teleturniej „Jeden z dziesięciu”, Teatr Polskiego Radia, Centrum Nauki Kopernik, a także nasi goście: Janusz Skowron i Mietek Szcześniak.

Przed Galą od godziny 15:00 będzie można zapoznać się z nowoczesną technologią, pomagającą niewidomym i niedowidzącym: mówiące komputery, powiększalniki obrazu. Fundacja zaprasza na pokazy bezwzrokowych dyscyplin sportu: dźwiękowe strzelanie z broni laserowej, golf, football, szachy itd.

W zgodzie z ideami Fundacji Szansa dla Niewidomych oraz Towarzystwa Pomocy Niewidomym w Laskach zaprezentujemy wydarzenie, dowodzące, że nasza widownia jest wyjątkowa. Nie ma takiej nigdzie indziej, tylko w Polsce, w Warszawie. „Jesteśmy razem” więc połączmy całe społeczeństwo. Zapraszamy do wspólnej zabawy i poparcia naszych idei. Świat jest otwarty dla wszystkich!

Środki pozyskane ze sprzedaży biletów przygotowanych w formie cegiełek będą przekazane na pomoc dla naszego środowiska.

 

Po koncercie o godzinie 21:40 będzie możliwość bezpłatnego obejrzenia filmu: „Film z audiodeskrypcją – „Jack Strong” 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też