Natalia Moskal "Wczoraj, dziś, jutro"

Natalia Moskal "Wczoraj, dziś, jutro"

SPRAWDŹ BILETY

Już 5 czerwca 2022 w lubelskiej Chatce Żaka odbędzie się koncert, podczas którego Natalia Moskal zaprezentuje utwory z jej trzeciego albumu studyjnego pt. “There is a star” zaaranżowane przez Jana Stokłosę. Zapraszamy na wyjątkowy mini spektakl z oprawą choreograficzną i narracją wokół niezwykłej kobiety, która zainspirowała artystkę do stworzenia włoskiego projektu. Natalia Moskal Wczoraj, dziś, jutro bilety w sprzedaży.

Natalia Moskal o płycie

Moją inspiracją była Sophia Loren. Od dawna planowałam stworzyć album, który pokaże moją miłość do Włoch. Chciałabym, aby There is a star przypomniało słuchaczom kultowe tytuły, które przeszły do historii światowego kina i ponadczasowe piosenki. Włoskie kino, szczególnie to sprzed kilku dekad, ma w sobie pewną finezję, delikatność, jest według mnie oryginalne i wyrafinowane. Zapraszam na koncert w Lublinie, podczas którego wykonamy utwory z tego albumu – mówi Natalia.

Twórcy koncertu

Natalia Moskal – wokalistka, tłumaczka literatury, miłośniczka Włoch i włoskiej kultury. Do tej pory ukazały się jej trzy płyty: Songs of Myself (2017), Iłłakowiczówna. Bunt młodości (2018) oraz There is a star (2020). Ten ostatni został szczególnie ciepło przyjęty we Włoszech i zapewnił artystce nagrodę Polki Roku we Włoszech 2021. W 2019 i 2021 roku Natalia Moskal wzięła udział w selekcjach do Festiwalu San Remo. Pierwszy włoski singiel Natalii (Im)perfetta, który ukazał się także po polsku i po angielsku, był we Włoszech emitowany w 67 stacjach radiowych, miał premierę na popularnym portalu ogólnokrajowym Sky TG 24, zakwalifikował się także do setki najczęściej granych w radio niezależnych utworów. Teledyski promujące płytę There is a star miały premiery na największych włoskich portalach informacyjnych, m.in. SkyTG24 i TGcom24.

 

Jan Stokłosa – kompozytor, aranżer, wiolonczelista młodego pokolenia, klawiszowiec i dyrygent.Ma na koncie współpracę z Operą Narodową, NOSPR, Festiwalem Muzyki Filmowej, Operą i Filharmonią Podlaską. Wielokrotnie współpracował z muzykami: Melą Koteluk, Mariką, Smolikiem, Kari, Fismollem, Anią Szarmach, Behemoth, Grażyną Auguścik,Grażyną Łobaszewską, Kasią Stankiewicz, Varius Manx i Beatą Kozidrak.

 

OPRAWA CHOREOGRAFICZNA, REŻYSERIA, SCENOGRAFIA – Artur Żymełka 

ORGANIZATORZY: Wydawnictwo Fame Art i Chatka Żaka 

MECENASI: PPMB Niemce, Konsbud, Polish Herbs, Kruszywa Niemce

PATRONAT MEDIALNY: Radio Lublin, Kurier Lubelski

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Natalia Moskal "Wczoraj, dziś, jutro"
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Natalia Moskal "Wczoraj, dziś, jutro" BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/