Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Anna Sokołowska-Alabrudzińska Do siódmego nieba

Anna Sokołowska-Alabrudzińska Do siódmego nieba

Organizator: Teatr Impresaryjny we Włocławku

Opis

Opis

Anna Sokołowska-Alabrudzińska we Włocławku! Zapraszamy na koncert "Do siódmego nieba" już 4 czerwca do Teatru Impresaryjnego im. W. Gniazdowskiego we Włocławku. Anna Sokołowska-Alabrudzińska bilety już w sprzedaży.

 

Uwaga! Zmiana daty koncertu!

  • Wydarzenie zaplanowane na 04.06 g. 17:00 zostało przeniesione na 29.06 g. 20:00. Miejsce bez zmian.

Koncert Anny Sokołowskiej-Alabrudzińskiej we Włocławku

Muzyczne spotkanie ze znakomitą polską wokalistką, znaną z wielu programów telewizyjnych, radiowych oraz scen i estrady – Anną Sokołowską-Alabrudzińską na koncercie "Do siódmego nieba"Artystka jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (kierunek: wokalistyka jazzowa, muzyka estradowa) oraz Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale polonistyki. 

 

Współpracuje z wieloma scenami teatralnymi w kraju. Obecnie pracuje nad solową płytą "Za mało...", której premiera planowana jest na 2022 rok. Nagraniu płyty towarzyszy realizacja teledysków z udziałem znakomitych aktorów i muzyków. Zapraszana regularnie do wielkich widowisk telewizyjnych, wystąpiła w ponad 90 produkcjach o bardzo zróżnicowanej tematyce i gatunkach muzycznych: od pop, przez musical, piosenkę aktorską, po repertuar patriotyczny i sakralny. 

 

Jej niezwykła osobowość, otwartość i delikatność, a jednocześnie sceniczna charyzma i temperament połączony metaliczną prawdą interpretacji zyskują coraz większą rzeszę

oddanych fanów i szczególną przychylność krytyków.

 

Jest laureatką wielu festiwali m.in. warszawskiego Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej oraz Nagrody Głównej Prezesa Telewizji Polskiej dla najwybitniejszej indywidualności Festiwalu Zamkowe Spotkania Śpiewajmy Poezję w Olsztynie. Przeboje Anny Sokołowskiej-Alabrudzińskiej królują na czołowych miejscach radiowych i telewizyjnych list przebojów.

 

Występują:

 

Anna Sokołowska-Alabrudzińska

 

oraz zespół muzyczny w składzie:

 

  • Maciej Nieć
  • Filip Siejka
  • Mirosław Wiśniewski
  • Michał Król
  • Piotr Matuszkiewicz
  • Grzegorz Poliszak
  • Witek Góral

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn