Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Jazz i Blues Wiecho-pomne wydarzenie artystyczne: Koncert + Silent Disco

Wiecho-pomne wydarzenie artystyczne: Koncert + Silent Disco

Organizator: Muzeum Powstania Warszawskiego

Opis

Opis

Zapraszamy na Wiecho-pomne wydarzenie artystyczne, które odbędzie się 23 listopada w Praga  Centrum. Wiecho-pomne wydarzenie artystyczne bilety już dostępne.

Wiecho-pomne wydarzenie artystyczne 

Oto twórcze zderzenie „warsiaskiego” lirycznego przedwczoraj, wczoraj i dziś, które nastąpi dzięki ponadczasowej muzyce ska-jazz. Gatunek ten pasuje do „szemranej” potańcówki ferajny wspaniałych chłopaków oraz najlepszych dziewczyn w 1954, 1984 i 2024 roku.

 

Wydarzenie zostanie wykoncypowane, współwykonane oraz poprowadzone przez znanego rapera, radiowca, kulturowego aktywistę i miłośnika „warsiaskich klimatów” – Dużego Pe. O oprawę muzyczną koncertu zadba stołeczne combo The Bartenders, które zdobyło światową sławę i uznanie w środowisku ska-jazzowym.

 

Podczas koncertu usłyszymy utwory The Bartenders i Dużego Pe oraz covery „okołowarsiaskich” i „wiechowatych” utworów słownych lub słowno-muzycznych: zaczynając od ulicznej klasyki przed/między/powojennej stolicy, po „miejskie legendy” ostatniego trzydziestolecia.

 

Po koncercie, ok. godz. 20.30, rozpocznie się silent disco, podczas którego zatańczymy w słuchawkach do muzyki trzech didżejów.

 

 

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn