Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Jazz i Blues VSJF: Marek Kądziela Trio

VSJF: Marek Kądziela Trio

Organizator: Vertigo Jazz Club & Restaurant

Opis

Opis

Zapraszamy na koncert Marek Kądziela Trio, który odbędzie się 2 lipca w Vertigo Jazz Club & Restaurant we Wrocławiu. Marek Kądziela Trio bilety już dostępne.

VSJF: Marek Kądziela Trio we Wrocławiu

W ramach drugiego koncertu Vertigo Summer Jazz Festival zapraszamy do Vertigo Jazz Club & Restaurant. Wystąpi Marek Kądziela Trio. Marek Kądziela Trio prezentuje muzykę znajdującą się na styku bardzo różnych stylistyk. Z jednej strony muzyka Kądzieli ukazuje eleganckie, niezwykle uporządkowane, oblicze jazzu. Z drugiej zaskakuje dynamicznymi akcentami, uderza free jazzowym rozedrganiem, lub płynie w kierunku ambientowej eteryczności.

 

Różnorodność gatunkowa nie burzy jednak spójności materiału, którą gwarantuje postać lidera. Rola gitary jest tu niezwykle rozbudowana – pełni rolę fundamentu oraz łącznika pomiędzy wszystkimi elementami. Brzmieniowe bogactwo i frapująca złożoność kompozycji Kądzieli potwierdzają, że jest to jeden z najbardziej wszechstronnych gitarzystów na naszej scenie, który w każdym projekcie stawia na świeżość i nieoczywiste rozwiązania. Zespół zagra repertuar z ostatniej płyty pt. „Marek Kądziela Jazz Ensemble”.

Na scenie wystąpią

  • Marek Kądziela – git, elektryczna
  • Paweł Puszczało – bas
  • Adam Zagórski – perkusja

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn