Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Jazz i Blues Jazz w Chmurach: Leszek Możdżer Trio / Edyta Geppert / Mitch & Mitch

Jazz w Chmurach: Leszek Możdżer Trio / Edyta Geppert / Mitch & Mitch

01-03.04.2023 Olivia Star 34 piętro

Organizator: Live Sp. z o.o.: Olivia Star

od 149,00 zł
BiletyOpisArtyściMiejsce

BILETY

Gdańsk

sobota
01.04.2023
19:00

Jazz w Chmurach: Leszek Możdżer Trio, Patrycja Betley, Kacper Smoliński

Gdańsk, Olivia Star 34 piętro
niedziela
02.04.2023
19:00

Jazz w Chmurach: Edyta Geppert

Gdańsk, Olivia Star 34 piętro
poniedziałek
03.04.2023
19:00

Jazz w Chmurach: Mitch and Mitch

Gdańsk, Olivia Star 34 piętro

Opis

“Jazz w Chmurach”, czyli jazzowa muzyka na żywo na najwyżej położonej scenie w Polsce północnej powraca. Zapraszamy na wyjątkowe, niezwykle emocjonujące spotkania ze sztuką w samym sercu Gdańska - na 34. piętrze budynku Olivia Star.

1, 2 i 3 kwietnia spotkamy się na najwyższych piętrach Olivia Star, aby wspólnie przeżyć emocje, o które nie sposób w żadnym innym miejscu. Tym razem w niezwykłą muzyczną podróż zabiorą nas: Leszek Możdżer wraz z Patrycją Betley i Kacprem Smolińskim (01/04), Edyta Geppert (02/04) oraz Mitch & Mitch, w składzie: Anna Baranetti, Anna Brachacci, Maddalena Gae'Gizza, Maddalena K. Penqala, Margherita Sarbacchi, Mitch a.k.a. Michele (03/04).

Druga odsłona “Jazzu w Chmurach” to niepowtarzalna okazja do wsłuchania się w utwory dobrane na tę okazję z niebywałą wręcz starannością. Każdy z nich to zaproszenie do innej, fascynującej historii, które intrygują już od pierwszych dźwięków. Przed nami niesamowite spotkania muzyczne będące odzwierciedleniem mistrzowskich improwizacji, wybitnego kunsztu interpretatorskiego oraz elektryzującej charyzmy artystów.

 

Bilety rozpoczynają się już od 149 PLN.

Niewielka widownia, bliski kontakt z artystą, doskonała akustyka i najpiękniejsze widoki na całe Trójmiasto - tak wyjątkowe okazje do obcowania ze sztuką nie zdarzają się zbyt często. To jedyne takie wydarzenie w Polsce, którego po prostu nie można przegapić!

Bilet kolacja (bilet nie upoważnia do uczestnictwa w koncercie): 250 PLN.

Leszek Możdżer

Światowej klasy pianista, jeden z najwybitniejszych polskich muzyków jazzowych uznany za największe objawienie polskiego jazzu ostatniej dekady. Niepowtarzalny, elokwentny styl artysty ustawił go w rzędzie najznamienitszych wirtuozów europejskiej sceny jazzowej. Płyta “Komeda” autorstwa Możdżera w 2011 roku uzyskała status podwójnie platynowej, a na oficjalnych notowaniach była najlepiej sprzedającym się albumem w Polsce. Pierwszy koncert w wykonaniu Leszka Możdżera na 34. piętrze wyprzedał się niemal natychmiastowo - co jeszcze mocniej podkreśla wyjątkowy warsztat tego artysty.

Edyta Geppert

Jedyna artystka polskiej estrady muzycznej, która w przeciągu całej swojej kariery zdobyła 4 nagrody Grand Prix Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Zasłynęła z oryginalnych interpretacji polskich piosenek literackich oraz rzadkiej umiejętności wydobywania niesamowitych emocji z prostych form słowno-muzycznych. Mistrzyni budowania fascynujących, ostro skontrastowanych nastrojów.

Mitch & Mitch

Ich nagrany ze Zbigniewem Wodeckim album „1976: A Space Odyssey” nie tylko zdobył dwa Fryderyki, ale też zyskał status Platynowej Płyty. Dwa lata po wydaniu Frisco Moods EP zaprezentowali własne kompozycje Ennio Morricone. Na repertuar albumu złożyły się tylko utwory z easy listeningowo / bossa novowego okresu twórczości Morricone.

Przed nami jedyne w swoim rodzaju wieczory, podczas których zachwycimy się wspaniałą muzyką, ale również magiczną atmosferą 34. piętra. Na każdym z występów pojawi się zaledwie około 300 gości. Dzięki temu na sali zrodzi się intymna, kameralna atmosfera sprzyjająca lepszemu odbiorowi każdej z melodii. Całości dopełni wyjątkowy nastrój, który tworzy przede wszystkim zapierający dech w piersi widok na rozświetlone wieczorową porą Trójmiasto.

Menu

ENG

Amuse Bouche

Rubia Gallega Steak Tartare, Olives, Capers and Anchovies

Our Spring Gazpacho

Scottish Salmon, Orange and Spinach

Our Rhubarb Cake

Petit Fours

PL

Amuse Bouche

Tatar ze Steka Rubia Gallega, Olives, Kapary i Anchois

Nasze Wiosenne Gazpacho

Szkocki Łosoś, Pomarańcza i Szpinak

Nasze Ciasto Rabarbarowe

Petit Fours

ENG VEGETARIAN 

Amuse Bouche

Tomato Tartare, Egg and Corn

Our Spring Gazpacho

Saffron Risotto

Our Rhubarb Cake

Petit Fours

PL WEGETARIAŃSKA

Amuse Bouche

Tatar z Pomidora, Jajko i Kukurydza

Nasze Wiosenne Gazpacho

Risotto Szafranowe

Nasze Ciasto Rabarbarowe

Petit Fours

 

Artyści

Miejsce

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn