Gaba Janusz

Gaba Janusz

Bilety na koncert Gaby Janusz 6 listopada w Blues Club już w sprzedaży!

Gaba Janusz to młoda polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Ukończyła studia na kierunku Wokalistyka Jazzowa w klasie Krystyny Stańko przy Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, gdzie zatrudniona jest obecnie na stanowisku nauczyciela akademickiego. Współpracuje z Trójmiejskim Teatrem Wybrzeże biorąc udział w spektaklu "(g)DZIE-CI-FACECI". W 2016 roku ukazała się autorska, debiutancka płyta "Chwile które znasz". Album stylistycznie nawiązuje do tradycji polskiej piosenki i bazuje na brzmieniu akustycznego instrumentarium. Złożona warstwa muzyczna kompozycji pozwala wyeksponować zegarmistrzowską precyzję wykonawczą muzyków oraz stanowi doskonały punkt wyjścia dla treci pozamuzycznych. Czysty jak łza głos wokalistki maluje dla słuchacza fantastyczne pejzaże ludzkich emocji i prowadzi przez tajemniczy ogród niezapomnianych wrażeń. Mocną stroną utworów są niebanalne teksty napisane w języku polskim. Z tym materiałem występowała na największych polskich festiwalach jazzowych (m.in. Jazz Jantar, Ladies Jazz Festival, Festiwal Przyjemności Muzycznych w Ostrzycach) obok takich nazwisk jak Grzegorz Turnau, Mela Koteluk, Renata Przemyk. Za swe kompozycje dostała pierwszą Nagrodę na Festiwalu Twórców i Wykonawców Piosenkarnia Korowód w Krakowie. Autorskie utwory miała okazje wykonać na antenie Polskiego Radia Trójka. Jest laureatką licznych konkursów i przeglądów muzycznych, m.in.: -Festiwalu Piosenek Katarzyny Sobczyk w Tyczynie, gdzie w 2011 roku otrzymała Złotą Różę Małego Księcia (I Nagroda), -Europejskich Integracji Muzycznych 2013 (II Nagroda), -Festiwalu Twórców i Wykonawców Piosenkarnia Korowód 2014 w Krakowie (I Nagroda). Za swoje osiągnięcia artystyczne została w 2013 roku uhonorowana Nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przyznawaną najwybitniejszym młodym polskim twórcom.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gaba Janusz
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/