Red Bull SoundClash

Red Bull SoundClash

Red Bull SoundClash powraca! Przed nami najbardziej spektakularny muzyczny pojedynek tego roku – Tymek i Otsochodzi zmierzą się ze sobą już 25 czerwca na warszawskim Torwarze. Stawką będzie triumf w wyjątkowym starciu muzycznych osobowości, a zwycięzcę siłą głosu swoich gardeł wybierze publiczność. 

 

MIEJSCE: Warszawa, COS Torwar

DATA: 25.06.2022

WEJŚCIE OD: 18:30

START KONCERTU: 20:00

Red Bull SoundClash 2022

Red Bull SoundClash to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, które wychodzi poza utarte schematy grania na żywo. Artyści wystąpią na przeciwległych scenach rozdzielonych publicznością, a sama rywalizacja przebiegać będzie według precyzyjnie określonego scenariusza, pełnego zaskakujących rund.

 

Pierwsze zadanie postawione przed Tymkiem i Otsochodzi to wykonanie własnej wersji znanego utworu. W drugiej rundzie artyści wejdą w muzyczne buty rywala, by „przejąć” utwór wykonywany na sąsiedniej scenie i grać dalej w swojej stylistyce. Trzecia runda to niepowtarzalna szansa, by usłyszeć utwory Tymka i Otsochodzi w nietypowych wersjach – gatunki muzyczne narzuci im DJ.

 

W finale na każdej ze scen pojawią się nieoczekiwani goście specjalni, którzy mogą przesądzić o losach pojedynku!

 

Kto zwycięży w tegorocznej edycji? Wszystko w Waszych rękach i gardłach! Kup bilet już teraz i sam zdecyduj, kto wygra Red Bull SoundClash.

Więcej informacji na www.redbull.pl/soundclash

Regulamin imprezy znajdziesz TUTAJ 

Ograniczenia wiekowe

 

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

 

Oświadczenie opiekuna prawnego dotyczące małoletniego uczestnika imprezy do pobrania TUTAJ

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Red Bull SoundClash
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/