Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Hip Hop i Rap NICKI MINAJ i Juice WRLD

NICKI MINAJ i Juice WRLD

Organizator: Prestige MJM

NICKI MINAJ i Juice WRLDO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapoznaj się z najbardziej istotnymi informacjami praktyczno-organizacyjnymi związanymi z koncertem Nicki Minaj i Juice WRLD - niezbędnik informacyjny dostępny TUTAJ!

Zapraszamy na pierwszy koncert w Polsce NICKI MINAJ! Trasa zostanie połączona z gościnnym udziałem rapera Juice WRLD. Artyści przyjadą do Polski 24 lutego do Atlas Areny w Łodzi, a ich występ poprzedzi koncert Smolastego! Nicki Minaj i Juice WRLD bilety na koncert już w sprzedaży!

Nicki Minaj timing*

  • 17:00 - Early Entrance
  • 17:45 - otwarcie drzwi
  • 18:30 - Smolasty
  • 19:30 - Nicki Minaj & Juice WRLD

*Ostateczna godzina wyjścia artysty na scenę zależy od samego artysty i może ulec zmianie

 

Światowa ikona hip-hopu Nicki Minaj ogłosiła najnowsze szczegóły dotyczące najbardziej wyczekiwanej trasy koncertowej, która startuje 21 lutego w Monachium. Koncerty odbędą się w 22. miastach Europy.

 

Nicki Minaj zdecydowała o wyruszeniu w trasę ze swoją nową twórczością. Fanów pochłonie jej aktualny projekt „Queen”. Ponadto, we wspólną trasę z artystką, wyruszy rapper z Chicago - JUICE WRLD, który ma za sobą przełomowy rok, z platynowym debiutanckim albumem „Goodbye & Good Riddance” oraz multiplatynowym singlem „All Girls Are the Same” i „Lucid Dreams”.

 

- Jestem bardzo podekscytowana, że fani w Europie będą mogli doświadczyć w pełni mojej twórczości. Wspólnie z moim dyrektorem kreatywnym przygotowaliśmy w najdrobniejszych szczegółach porywającą, unikatową i zapadającą w pamięć trasę, którą chcemy dzielić z moimi fanami. Uwielbiam muzykę Juice WRLD i czuję się spełniona faktem, że dołącza do mnie. To z pewnością zapisze się w historii - podkreśla Nicki Minaj.

 

Podobnie jak efektowna była poprzednia trasa Pinkprint, także nadchodzące koncerty artystki zaoferują fanom wstęp do prawdziwego świata Nicki Minaj, który będzie pełen niespodzianek.

 

Mimo wcześniejszych planów artystki związanych ze wspólną trasą Nicki Minaj i Future Hndrxx, raper jednak nie weźmie udziału w koncertach. Jego miejsce zastąpi gościnnie Juice WRLD.

 

W trakcie ostatnich lat Nicki Minaj nieustannie zapisywała się w historii popkultury. W 2018 roku artystka wydała swój platynowy album „Queen” i uzyskała status pierwszej kobiety zapisanej na kartach Billboard Hot 100.

Smolasty

Po świetnym albumieFake Love”, milionowych odtworzeniach na YouTube oraz w pozostałych serwisach cyfrowych i wyprzedanej trasie koncertowej - czas na kolejny krok. Występ Smolastego przed Nicki Minaj to kolejny dowód na to, że w drodze po sukces artysta idzie jak burza!

 

Jego twórczość jest orzeźwiającym połączeniem R’N’B, rapu, popu i muzyki klubowej, co zostało docenione zarówno przez słuchaczy (dwie platynowe płyty za single „Uzależniony" i „Fake Love”) oraz krytyków muzycznych (nominacja do Fryderyka 2018 w kategorii „Fonograficzny Debiut Roku”).

Nicki Minaj bilety

WAŻNE:

  • Małoletni do 16 roku życia wchodzą na koncert tylko z pełnoletnim opiekunem!
  • Dzieci do 7 roku życia - darmowy wstęp na wydarzenie. W przypadku miejsc na trybunach - bez miejsca siedzącego, dziecko musi usiąść na kolanach rodzica/opiekuna

Bilet VIP obejmuje:

- bilet na koncert

- bary z winem

- alkoholowe koktajle

- poczęstunek w formie szwedzkiego bufetu. (Bufet zawierać będzie wybór starterów typu „finger food”, ciepłych jak i zimnych przekąsek, bar sałatkowy, desery)

- bary piwne

- napoje bezalkoholowe, kawa i herbata

 

Nicki Minaj i Juice WRLD koncert Łódź, 24.02.2019, Atlas Arena. Nicki Minaj w Polsce, Nicki Minaj koncerty 2019!

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też