Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Metal The Obsessed, Las Trumien

The Obsessed, Las Trumien

Organizator: Fundacja Soulstone Gathering

The Obsessed, Las TrumienO wydarzeniu

O wydarzeniu

Maximum Torque Agency, Soulstone Gathering i Piranha Music prezentują koncert The Obsessed i Las Trumien - bilety już w sprzedaży.

The Obsessed (USA) - doom metal:

amerykańska formacja, która zyskała uznanie dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu łączącemu elementy doom metalu, stoner rocka oraz hard rocka. Zespół został założony w 1976 roku przez Marka Weinricha, który pełnił rolę głównego wokalisty, gitarzysty i głównego kompozytora.

Przez lata The Obsessed zdobyli lojalne grono fanów i zostali uznani za wpływową grupę wśród zespołów grających w podobnym stylu. Ich znakiem rozpoznawczym są mocne riffy, głębokie teksty oraz charakterystyczny wokal.

Las Trumien (Polska) - sludge, doom metal:

katowicko-wrocławska kolaboracja, skupiająca się na wszelkim złu, jakiego dopuścił się człowiek. Piwniczny sludge wymieszany z doomem plus polskie teksty bazujące na prawdziwych zbrodniach dokonanych przez najgorsze kreatury, jakie zrodziła nasza planeta. Na koncie mają cztery wydawnictwa sygnowane nazwą Piranha Music, a ostatnim z nich jest album „Głód Zabijania”, wydany w marcu 2023.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też