Spaceslug + Maha Sohona + Eye of Void

Spaceslug + Maha Sohona + Eye of Void

SPRAWDŹ BILETY

Dzielić się takimi informacjami to czysta przyjemność! W listopadzie Polskę odwiedzi Maha Sohona - szwedzki band zagra w czterech miastach! Co-headlinerem polskiej części trasy będzie hipnotyzujący walec w postaci Spaceslug. Współtowarzyszem tego tripa będzie mocarny Eye of Void. Taki zestaw zdecydowanie pomoże w walce z listopadową szarzyzną. Rezerwujcie terminy! Spaceslug, Maha Sohona, Eye of Void bilety na koncerty w Polsce już w sprzedaży.

Spaceslug, Maha Sohona, Eye of Void koncerty w Polsce 2022

Soulstone Gathering, Obelisk and Made of Stone Booking present:

• 17.11 • Poznań, Klub Pod Minogą
• 18.11 • Warszawa, Hydrozagadka
• 19.11 • Kraków, Alchemia
• 20.11 • Wrocław, Klub Liverpool

SPACESLUG (Wrocław) stoner, doom

Wrocławskie trio od 2015 roku czaruje słuchaczy swoimi mistyczno-kosmicznymi opowieściami w klimacie stoner/doom. Spaceslug stanowi idealną mieszankę mocarnych riffów i hipnotyzujących melodii. Wystarczy odpalić dowolne wydawnictwo, by się o tym przekonać.

MAHA SOHONA (Umeå/Szwecja) chilled out fuzz rock

Szwedzi w trakcie swojej trasy koncertowej zaliczą cztery przystanki w Polsce. Podczas niej będą promować ostatnie wydawnictwo pt. Endless Searcher z 2021 roku.

EYE OF VOID (Kraków) stoner, doom
Eye of Void to krakowski kwartet będący hybrydą sludge/doom metalu, psychodelii i stoner rocka. Zagrają swój świeżo wydany debiutancki album. Let there be void.

Bilety: 
Early bird - 64zł
Regular pre-sale - 79zł
At the door - 90zł 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Spaceslug + Maha Sohona + Eye of Void
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Spaceslug + Maha Sohona + Eye of Void BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/