Sutari – koncert wokalno-instrumentalny Siostry rzeki, cykl koncertów Muzyka uskrzydla

Sutari – koncert wokalno-instrumentalny Siostry rzeki, cykl koncertów Muzyka uskrzydla

SPRAWDŹ BILETY

Sutari w Krakowie! Zapraszamy na koncert pt. Siostry rzeki, cykl koncertów Muzyka uskrzydla, który odbędzie się już 5 listopada w krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Sutari – koncert pt. Siostry rzeki bilety już w sprzedaży.

Sutari – koncert wokalno-instrumentalny Siostry rzeki, cykl koncertów Muzyka uskrzydla

  • Basia Songin - śpiew, Wilk, Sowa, bębny, instrumenty perkusyjne, looper
  • Kasia Kapela - śpiew, skrzypce, kankle, bębny, instrumenty perkusyjne
  • Asia Kurzyńska - śpiew, skrzypce, bębny, instrumenty perkusyjne

 

Siła trzech kobiecych głosów i bogata wyobraźnia muzyczna — podczas koncertu z cyklu Muzyka Uskrzydla zaprezentuje je zespół Sutari. Artystki kontynuują tradycje polskich pieśniarek ludowych. Eksperymentują z różnymi technikami wokalnymi, wielogłosem, tradycyjnymi polskimi rytmami, a nawet tworzą   własne instrumenty.

 

Siostry rzeki to koncert, podczas którego zgromadzeni w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha usłyszą aranżacje tradycyjnych polskich pieśni, a także kompozycje własne zespołu.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sutari – koncert wokalno-instrumentalny Siostry rzeki, cykl koncertów Muzyka uskrzydla
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Sutari – koncert wokalno-instrumentalny Siostry rzeki, cykl koncertów Muzyka uskrzydla BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/