Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

NNEKA

16-17.09.2024 Kraków, Warszawa

Organizator: DISTORTED sp. z o.o.

NNEKABiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Kraków

NNEKA
poniedziałek
16.09.2024
20:00

NNEKA

Kraków, Hype Park

Warszawa

NNEKA
wtorek
17.09.2024
20:00

NNEKA

Warszawa, NIEBO

O wydarzeniu

Porównywana do Ms. Lauryn Hill, Neneh Cherry i Erykah Badu autorka międzynarodowego hitu "Heartbeat", Nigeryjka Nneka, wystąpi w Krakowie i Warszawie! Bilety na koncert już w sprzedaży

 

Nneka to wokalistka soul/hip-hop/reggae i poetka. Eklektyczna twórczość artystki to kombinacja wielu różnych stylów muzycznych. Widoczne inspiracje reggae, hip-hop i nowoczesny R’n’B, miesza ze staromodnym soulem, gatunkiem afrobeat i klasycznym bluesem.

 

- Przypominamy, że kupując bilety poza oficjalnymi kanałami sprzedaży, np. od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwiają wejścia na wydarzenie.

- Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu. WZÓR ZGODY znajduje się TUTAJ

- Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod QR na telefonie (prosimy maksymalnie rozjaśnić ekran i mieć przygotowany QR w momencie podejścia do osoby obsługującej wejście).

- Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem.

 

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też