Muzyka Świata z Żydowską duszą "Rapsodia Hebrajska"

Muzyka Świata z Żydowską duszą "Rapsodia Hebrajska"

Już 27 stycznia w przepięknych wnętrzach Synagogi pod Białym Bocianem we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowy koncert zatytułowany „Rapsodia Hebrajska”. Koncert jest pierwszym wydarzeniem artystycznym w cyklu Muzyka Świata z Żydowską Duszą realizowanym przez Gminę Żydowską we Wrocławiu dzięki dotacji Gminy Wrocław. Rapsodia Hebrajska bilety na koncert już w sprzedaży.

Rapsodia Hebrajska bilety

  • normalny: 35 zł 
  • ulgowy: 25 zł (uczniowie, studenci, seniorzy oraz posiadacze karty Dużej Rodziny)

O koncercie Rapsodia Hebrajska we Wrocławiu

Gwiazdą tego wieczoru będzie wybitny polski wiolonczelista laureat licznych międzynarodowych nagród, stypendysta Rządu Austriackiego, prof. Uniwersytetu Muzycznego im F. Chopina w Warszawie – maestro Tomasz Strahl. 

 

Wykona On niezwykle przejmujący utwór Ernesta Blocha „Schelomo” Rapsodie Hebraique – w aranżacji na wiolonczele i fortepian oraz Kol Nidrei Maxa Brucha z towarzyszeniem Polskiego Kwintetu Fortepianowego oraz gościnnie występującego Tomasza Borskiego na kontrabasie.

 

Polski Kwintet Fortepianowy przygotował na ten wieczór Kwintet Fortepianowy Maxa Brucha, autorskie aranżacje oparte na motywach tematów z filmu lista Schindlera Johna Williamsa, fragmenty spektakularnego Kwartetu smyczkowego nr VIII D. Szostakowicza oraz prawykonanie utworu wrocławskiego kompozytora Wiesława Małuchy.>

Skład Kwintetu:

  • Gracjan Szymczak – fortepian
  • Małgorzata Aberbach – skrzypce
  • Dagmara Swystun – skrzypce
  • Marlena Grodzicka-Myślak – altówka
  • Jakub Myślak – wiolonczela
pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Muzyka Świata z Żydowską duszą "Rapsodia Hebrajska"
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/