Balkan Spirit Projekt

Balkan Spirit Projekt

Balkan Spirit Projekt tworzy dwóch Serbów i dwóch Polaków, którzy roztaczają wokół siebie prawdziwie muzyczną bałkańską energię. Już 6 października zagrają w Blues Club w Gdyni. Balkan Spirit Projekt bilety już dostępne.

O Balkan Spirit Projekt

Zespół założyli Darko Bugarić (wokal, gitara) i Dalibor Drcelić (wokal, bas) którzy przyjaźnią się od dzieciństwa przyjaciele od dzieciństwa. Obydwaj pochodzą z Kraljeva w centralnej Serbii, a dziś obaj mieszkają i żyją w Polsce. Zauważyli, że muzyka i kultura Bałkanów dawna bardzo interesuje polską widownie... Dowodem na to są bardzo pozytywne reakcje na każdy dźwięk utworów kojarzących się z Bałkanami, które porywają emocje ...lub porywają do tańca.

Dołączyły do nich dwie wyjątkowe osobowości sceniczne - skrzypek Marcin Skaba oraz perkusista Adam Brzęczek. Obok występów tej czwórki nie da się przejść obojętnie... a ich entuzjazm razem z bałkańskimi rytmami porywają do tańca większość słuchaczy. Projekt przybliża najpiękniejsze folkowe i rockowe melodie, pochodzące z krajów byłej Jugosławii. Wiele z tych melodii w polskiej wersji językowej zdobywa w w naszym kraju szczyty popularności na listach przebojów.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Balkan Spirit Projekt
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/