Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

SIERRA

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

SIERRAO wydarzeniu

O wydarzeniu

ZMIANA MIEJSCA: koncert został przeniesiony z klubu Hydrozagadka do klubu Chmury. Bilety zachowują ważność w nowej lokalizacji.

 

Zaraźliwy bas i ostre bity - to od samego początku znaki rozpoznawcze SIERRY, francuskiej artystki brawurowo łączącej różne gatunki sceny elektronicznej. Już 29 listopada 2023 roku wystąpi ona w warszawskim klubie Chmury. Sierra bilety na koncert już w sprzedaży.

 

Timing koncertu:

  • 19:00 - drzwi
  • 20:00 - SIERRA

Sierra informacje

Jej charakterystyczna energia electro i darkwave objawiła się już w 2017 roku na debiutanckiej EP “Strange Valley”, natomiast dwa lata później za sprawą wydawnictwa “Gone” zdobyła również uznanie fanów synthwave’u. Filmowy i industrialny klimat jej nagrań został doceniony przez twórców treści online oraz przemysł gier video. Poskutkowało to między innymi koncertem na Stunfest w Rennes, ważnej imprezie środowiska gamingowego, na której występowali też tak wpływowi artyści jak Perturbator czy Carpenter Brut. Wydane odpowiednio w 2021 i 2022 roku “Inner Speech” oraz wybuchowe “See Me Now” stanowią efekt współpracy z włoskim producentem Matteo Tura. Jej mroczne i hipnotyzujące brzmienia ponownie przykuły uwagę, dzięki czemu SIERRA została zaproszona do współtworzenia soundtracku do gry “Vampire: The Masquerade - Bloodhunt”. Jej pierwszy długogrający album “A Story of Anger” ukaże się we wrześniu 2023 roku.

 

Do ceny biletu mogą zostać doliczone opłaty serwisowe. 

 

> English version below <

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też