Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival

Pendulum DJ SET

09.08.2024 Warszawa

Organizator: Progresja

Sprawdź bilety
Pendulum DJ SETBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Pendulum DJ SET
piątek
09.08.2024
22:00

Pendulum DJ SET

Warszawa, Progresja

O wydarzeniu

Klub Progresja zaprasza na DJ SET Pendulum oraz całonocną imprezę z najlepszymi DJ-ami w Warszawie! Pendulum bilety już w sprzedaży.

Pendulum informacje

Australijsko-brytyjski zespół został założony w 2002 roku, a jego pierwszy singiel, "Vault", ukazał się już rok później. Kariera zespołu Pendulum rozwinęła się w stosunkowo krótkim czasie, o czym świadczy sukcesywnie powiększające się grono fanów. W ciągu zaledwie kilkunastu miesięcy z lokalnego zespołu stali się światową, rozchwytywana marką. Ich słynne utwory “Witchcraft”, “Voodoo People” czy “Tarantula” od kilkunastu lat nie schodzą z głośników największych klubów na całym świecie. 

Obecnie grupa występuje w zmiennym składzie oraz gra autorskie sety poszczególnych członków zespołu. Każde takie wydarzenie to unikalne doświadczenie dla fanów, pełne nawiązań, smaczków i nieszablonowego podejścia. Potężny drum and bass z licznymi naleciałościami house'u, techno a nawet hardcore'u - Pendulum od lat jest gwarancją wszystkiego, co najlepsze w szybkiej i intensywnej elektronice. 

Oprócz gwiazdy wieczoru wystąpią goście specjalni: Bambi Uzi, GiNEE oraz Simba.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też