Klubowe Trzęsienie Śląska #KTŚ

Klubowe Trzęsienie Śląska #KTŚ

Już 14 czerwca zapraszamy do Areny Gliwice na pierwszą imprezę w ramach projektu Klubowe Trzęsienie Śląska! Wystąpią DJ-e: Lucky Boy (CZE), Motyl, Dred oraz Kivi. Klubowe Trzęsienie Śląska bilety już w sprzedaży!

KTŚ

#KTŚ, to nowa jakość imprez klubowych na Śląsku! Sercem całego przedsięwzięcia jest najnowocześniejsza widowiskowo-sportowa arena w kraju. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy jedyny w swoim rodzaju klub, a w nim fabryka niepowtarzalnej zabawy i emocji. 

Klubowe Trzęsienie Śląska Gliwice

Jeśli coś robić, to zawsze z przytupem, dlatego od pierwszej będzie się działo i to niemało, parkiet do czerwoności rozgrzeją DJ-e w składzie: Lucky Boy (CZE), Motyl, Dred i Kivi.

Ponadto: promocje na barze, strefa gastronomiczna, chill-out room oraz dedykowane przejazdy Taxi i transfery autobusowe z centrum Gliwic i Katowic, a także znacznie, znacznie więcej!

Zatem czy musimy jeszcze was zachęcać? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami, ale jedno jest pewne – będzie się działo! I pamiętajcie, zróbcie jakiś hałas!


Projekt wspierają: Miasto Gliwice, Fundacja Radan, eBilet, Furt Bokem, Coal Events, Mafia Events

 

 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klubowe Trzęsienie Śląska #KTŚ
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/