Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Klasyka Opera i Operetka Wielka Gala Sylwestrowa- Johann Strauss i jego goście

Wielka Gala Sylwestrowa- Johann Strauss i jego goście

Organizator: Europejska Fundacja Promocji Sztuki Wokalnej

Wielka Gala Sylwestrowa- Johann Strauss i jego gościeO wydarzeniu

O wydarzeniu

Wielka Gala Sylwestrowa 2023 - Johann Strauss i jego goście w Warszawie! Zapraszamy 31 grudnia do Sali Starzyńskiego PKiN (4 Piętro). Wielka Gala Sylwestrowa 2023 - Johann Strauss i jego goście bilety już w sprzedaży.

Wielka Gala Sylwestrowa 2023 - Johann Strauss i jego goście

Zapraszamy na Wielką Galę Sylwestrową w Pałacu Kultury i Nauki - przywitajmy wspólnie Nowy Rok przy pięknych dźwiękach niezapomnianego wieczoru muzycznego! Wielka Gala Sylwestrowa w PKiN "Cały Świat Śpiewa".

 

31 grudnia wysłuchamy najpiękniejszych arii operowych, duetów operetkowych w najlepszych akompaniamentach, nie zabraknie także muzycznych niespodzianek. W programie znane gwiazdy polskiej sceny operowej oraz artyści Fundacyjnej Sceny Młodych.

 

Wielka Gala Sylwestrowa odbędzie się w Sali Skłodowskiej na IV piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i rozpocznie się o godz. 19 pierwszym koncertem. Drugiego koncertu wysłuchamy o godz. 21:45.

 

Spraw bliskim bilet na Galę Sylwestrową i spędźcie wspólnie wyjątkowy wieczór! Johann Strauss i jego goście bilety na galę sylwestrową w PKiN już w sprzedaży.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też