Wielka Gala Sylwestrowa 2022 - Johann Strauss i jego goście

Wielka Gala Sylwestrowa 2022 - Johann Strauss i jego goście

SPRAWDŹ BILETY

Wielka Gala Sylwestrowa 2022 - Johann Strauss i jego goście w Warszawie! Zapraszamy 31 grudnia do Sali Skłodowskiej PKiN (4 Piętro). Wielka Gala Sylwestrowa 2022 - Johann Strauss i jego goście bilety już w sprzedaży.

Wielka Gala Sylwestrowa 2022- Johann Strauss i jego goście

Zapraszamy na Wielką Galę Sylwestrową w Pałacu Kultury i Nauki - przywitajmy wspólnie Nowy Rok przy pięknych dźwiękach niezapomnianego wieczoru muzycznego! Wielka Gala Sylwestrowa w PKiN "Cały Świat Śpiewa".

 

31 grudnia wysłuchamy najpiękniejszych arii operowych, duetów operetkowych w najlepszych akompaniamentach, nie zabraknie także muzycznych niespodzianek. W programie znane gwiazdy polskiej sceny operowej oraz artyści Fundacyjnej Sceny Młodych.

 

Wielka Gala Sylwestrowa odbędzie się w Sali Skłodowskiej na IV piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i rozpocznie się o godz. 19 pierwszym koncertem. Drugiego koncertu wysłuchamy o godz. 21:45.

 

Spraw bliskim bilet na Galę Sylwestrową i spędźcie wspólnie wyjątkowy wieczór! Johann Strauss i jego goście bilety na galę sylwestrową w PKiN już w sprzedaży.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wielka Gala Sylwestrowa 2022 - Johann Strauss i jego goście
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Wielka Gala Sylwestrowa 2022 - Johann Strauss i jego goście BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/