Antonina Kawecka koncert w 100. rocznicę urodzin

Antonina Kawecka koncert w 100. rocznicę urodzin

SPRAWDŹ BILETY

Antonina Kawecka koncert w 100. rocznicę urodzin. Zapraszamy już 16 stycznia do Auli UAM w Poznaniu. Antonina Kawecka koncert w 100. rocznicę urodzin bilety już w sprzedaży.

Antonina Kawecka koncert w 100. rocznicę urodzin

 

Tosca, Halka, Aida, Desdemona, Izolda… Wspaniałe partie wokalne, wybitna ich wykonawczyni – Antonina Kawecka. To dzięki Jej charyzmie i talentowi historia gmachu pod Pegazem trwa. Wspomnienia związane z Antoniną Kawecką są nadal szczególnie żywe – operowa kantyna i skwer obok teatru noszą Jej imię. Dla jednych była Maestrą, dla innych po prostu Tośką… Trudno uwierzyć, że w styczniu 2023 kończyłaby sto lat.

 

Zapraszamy na uroczysty koncert poświęcony najwybitniejszej solistce poznańskiej opery. Zapraszamy tych, którzy zetknęli się z Nią osobiście i tych, którzy znają Ją tylko z opowieści, recenzji i wspomnień.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Antonina Kawecka koncert w 100. rocznicę urodzin
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Antonina Kawecka koncert w 100. rocznicę urodzin BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/