Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej Walentynki w Sali Koncertowej Fryderyk

Walentynki w Sali Koncertowej Fryderyk

Organizator: Agencja Koncertowa PRESTO

Walentynki w Sali Koncertowej FryderykO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na Koncerty Walentynkowe w sali Koncertowej Fryderyk! W tym przypadku powiedzenie „DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO” jest kwintesencją tej propozycji. 

Walentynki w Sali Koncertowej Fryderyk 2024

Dla wielbicieli romantycznej muzyki wokalnej z nutką retro wystąpią Agata Marcewicz-Szymańska - sopran i Robert Skiera - fortepian z sentymentalnymi piosenkami przedwojennej Warszawy.

A może romantyczny duet na cztery ręce? Para w życiu i na scenie, dwójka pianistów: Haruka Matsumoto i Koki Suetsugu oddzielnie i razem zachwycą Państwa kompozycjami m.in Fryderyka Chopina, a także miłosnymi kompozycjami m.in. Edwarda Elgara, Johannesa Brahmsa, Ferenca Liszta.

Znakomity i niezwykle dystyngowany Profesor Maciej Poliszewski, ulubieniec naszej publiczności wystąpi w recitalu solowym. W programie najbardziej znane utwory Fryderyka Chopina.

W przepięknym wnętrzu najpiękniejszego salonu muzycznego Warszawy: Sali Koncertowej Fryderyk, oświetlonym blaskiem świec i połyskujących w półmroku kryształowych żyrandoli przeniesiemy się w magiczny świat uczuć, życząc aby towarzyszyły Państwu przez cały rok!

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też