Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

VIVA LA MUSICA

20.10-16.11.2024 Poznań, Łódź

Organizator: Agencja Artystyczna MUZA

Sprawdź bilety
VIVA LA MUSICABiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Poznań

VIVA LA MUSICA
niedziela
20.10.2024
17:00

VIVA LA MUSICA

Poznań, Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

Łódź

VIVA LA MUSICA
sobota
16.11.2024
18:00

VIVA LA MUSICA

Łódź, Sala Koncertowa Filharmonii Łódzkiej

O wydarzeniu

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowy cykl koncertów „Viva la Musica”. Na scenie istne święto muzyki całego świata – Soliści, Prowadzący, Orkiestra, a to wszystko okraszone tańcem wspaniałych Artystek, które potrafią wykreować niezwykłą aurę. Wyjątkowe doznania spotęgują olśniewające kreacje, piękne kostiumy oraz energetyczna choreografia. Viva la Musica bilety już w sprzedaży.

 

Koncert „Viva la Musica” trwa 2 godziny i podzielono go na dwie części:

Pierwsza połowa koncertu, w nieco bardziej klasycznym stylu, gdzie radość i romantyzm operetkowych utworów ożywią atmosferę i sprawią, że nie będziesz mógł usiedzieć w miejscu - ze sceny popłyną m.in. najpiękniejsze i najbardziej znane arie i duety operowe, z ponadczasowych dzieł takich jak Traviata, Toska, Gianni Schicchi, pojawią się również porywające melodie z operetek, takie jak Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka czy Hrabina Marica.

Druga połowa koncertu, po przerwie, będzie wspaniałą okazją do wspólnego śpiewania największych polskich i światowych przebojów, a zwieńczeniem całego koncertu będą przeboje rodem z gorącej Hiszpanii!

Kolejne cykle koncertu będą miały taki sam podział – pierwsza w klasycznym stylu, a druga rozrywkowa, w której odwiedzimy m.in. Amerykę, Czechy, Francję, Grecję, Włochy, Węgry… ale o tym przekonacie się Państwo w kolejnych terminach, na które już teraz gorąco zapraszamy!

 

Viva la Musica” to gwarancja wieczoru pełnego emocji, a gdy Publiczność i Artyści łączą się w jedno podczas wspólnego śpiewania, tworzy się magia i niepowtarzalna atmosfera.

 

Przygotujcie się Państwo na niezapomnianą noc pełną muzyki, emocji i niepowtarzalnych chwil. To koncert, który z pewnością zostaje na długo w pamięci.

 

 

W koncercie wystąpią:

Monika Biederman-Pers - sopran

Yulia Ponomar - sopran koloraturowy

Piotr Karzełek - baryton

Jakub Oczkowski – tenor i prowadzący

oraz

Krynickie Studio Baletowe im. W. Szlęka

Kameralny Skład orkiestrowy pod kier. Mateusza Dudka

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też