Maksymiuk & Olejniczak - premiera płyty "Retro"

Maksymiuk & Olejniczak - premiera płyty "Retro"

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Maksymiuk & Olejniczak - premiera płyty Retro, który odbędzie się już 12 października w Audytorium Muzeum POLIN w Warszawie. Bilety na koncert Maksymiuk & Olejniczak - premiera płyty Retro w sprzedaży.

 

Na pewnym przyjęciu, Janusz Olejniczak i Jerzy Maksymiuk siedli do fortepianu, by zadedykować gospodarzowi muzyczny drobiazg. Potem pojawił się drugi i kolejne. Wkrótce powstała cała płyta zatytułowana Retro.

 

Na krążku znajdziemy 15 miniatur na dwa fortepiany, wśród nich tango, walc, charleston czy piosenki ozdobione tekstami Ewy Piaseckiej-Maksymiuk, które mistrzowsko wykonała Kasia Moś. Można powiedzieć, że te utwory w pewnym stopniu oddają magię czasów, w których ludzie spotykali się przy fortepianie wspólnie dyskutując, śpiewając, po prostu przebywając razem...

 

Koncerty Maksymiuk & Olejniczak bilety dostępne na eBilet.pl

 

Janusz Olejniczak to wybitny polski pianista i pedagog, laureat Konkursu Chopinowskiego. Z kolei Jerzy Maksymiuk, określany przez Janusza Olejniczaka mianem muzycznego geniusza – kompozytor, pianista, a przede wszystkim jeden z najważniejszych polskich dyrygentów.

 

Tych dwóch wirtuozów często można spotkać na jednej scenie, kiedy to prezentują dzieła muzyki klasycznej. Jednak do tej pory nigdy publicznie nie współdzielili fortepianu. Maksymiuk i Olejniczak koncerty są niesamowitym muzycznym doświadczeniem. Ich wspaniałe poczucie estetyki doskonale uzupełnia zaproszona do współpracy wokalistka Kasia Moś. Kasia posiada doskonałe wyczucie stylu, natomiast jej głos w szlachetny sposób uzupełnia mistrzowski duet Maksymiuk & Olejniczak.

 

Koncert duetu Maksymiuk & Olejniczak Muzeum Polin w Warszawie już 12.10.2018.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Maksymiuk & Olejniczak - premiera płyty "Retro"
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/