BoboSmyki

BoboSmyki

SPRAWDŹ BILETY

21 i 22 maja BoboSmyki pierwszy raz w Fabryce Norblina. BoboSmyki bilety już dostępne. 

 

Rozpoczynamy bobosmykową przygodę w nowym muzycznym miejscu Warszawy. Razem ze znakomitym „Atom String Quartet” i Violą Łabanow zapraszamy rodziny z maluszkami w wieku 0-5 lat do udziału w koncertach przygotowanych z myślą o wrażliwych i ciekawskich uszkach i o wspólnym spędzaniu czasu. A o tym, co łączy kwartet smyczkowy i Bobosmyki przekonamy się razem.

 

Zagra Atom String Quartet w składzie:

  • Dawid Lubowicz- skrzypce
  • Mateusz Smoczyński- skrzypce
  • Michał Zaborski – altówka
  • Krzysztof Lenczowski – wiolonczela

 

Koncert poprowadzi:

Viola Łabanow

 

Zapraszamy na koncerty do Food Town w Fabryce Norblina przy ul. Żelaznej 51/53 w Warszawie. Można skorzystać z płatnego parkingu.

BoboSmyki bilety

Bilety dla dzieci i rodziców dostępne w cenie:

dla dzieci do ukończenia 1 roku życia (6 zł)

 dla dzieci powyżej 1 roku życia (18 zł)

 dla dorosłych/opiekunów (25 zł)

 

Pamiętajcie, że dzieci mogą uczestniczyć w Smykofonii jedynie pod opieką rodziców. Honorujemy bilety wyświetlane na urządzeniach elektronicznych.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

BoboSmyki
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

BoboSmyki BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/