Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung

Tango in the Shadows

15-17.04.2024 Katowice, Kraków, Warszawa

Organizator: EUROSOUL Sp. z o.o.

Tango in the ShadowsBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Katowice

Tango in the Shadows
poniedziałek
15.04.2024
19:00

Tango in the Shadows

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów

Kraków

Tango in the Shadows
wtorek
16.04.2024
19:00

Tango in the Shadows

Kraków, Kino Kijów Centrum

Warszawa

Tango in the Shadows
środa
17.04.2024
19:00

Tango in the Shadows

Warszawa, Teatr Palladium w Warszawie

O wydarzeniu

Zapraszamy na niezapomnianą podróż do magicznego świata argentyńskiego tanga! Marcos Ayala i Paola Camacho razem z Tango Company z Argentyny, przeniosą Was w czasie i przestrzeni podczas wyjątkowego koncertu "Tango in the Shadows", który odbędzie się w kwietniu 2024 r. w Polsce.

O tanecznym spektaklu "Tango in The Shadows"

Reżyseria i choreograf: Marcos Ayala

 

Taneczny spektakl "Tango In The Shadows" z pewnością zapełni Wasze serca pasją, emocjami i nieziemskim rytmem tanga.

Marcos Ayala, jak zauważają krytycy, jest obecnie jednym z najwybitniejszych tancerzy tanga, został laureatem nagrody " World Champion Tango" oraz był okrzyknięty "objawieniem tanga" za rolę w musicalu "Chantecler Tango". Od 2011 roku występuje z własnymi choreografiami na arenie międzynarodowej, wprowadzając swoje widowiska na najważniejsze sceny świata.

Koncert "Tango in the Shadows" jest dedykowany zarówno miłośnikom tej sztuki, doświadczonym tancerzom, jak i tym, którzy jeszcze nie mieli okazji zaznać magii tanga. Wyjątkowy talent Marcosa Ayala i Paoli Camacho pozwoli przenieść Was w świat pełen namiętności, dramatu i romantyzmu.

Podczas tego niezwykłego wydarzenia, będziecie mieli okazję podziwiać nie tylko wyjątkowy taniec tanga w wykonaniu profesjonalnych artystów, ale także doświadczyć magicznego klimatu Argentyny. Przenikające przez tętniące emocjami dźwięki bandoneonów, melodyjne tony skrzypiec, pulsujący rytm perkusji - to wszystko będzie towarzyszyć Wam przez cały wieczór.

"Tango in the Shadows" to nie tylko koncert, to namiastka Buenos Aires w sercu Polski. To wydarzenie, które z pewnością pozostawi trwałe wspomnienia i rozbudzi w Waszą namiętność do tanga. Czy jesteście gotowi na tańce w blasku pochodni i wzruszające historie opowiedziane poprzez ruch? Odkryjcie swoje ukryte pragnienia i dołączcie do nas w niezapomnianej podróży do krainy tanga argentyńskiego!

Nie przegapcie okazji, by stać się częścią tego wyjątkowego widowiska! 

 

Co się stanie, gdy przyciąganie (głębokie, nieskażone przyciąganie między dwojgiem ludzi) pokona rozsądek? Kiedy każda część naszej istoty nagle, szokująco i przerażająco staje się częścią jednej całości.

Czy jest to możliwe bez transformacji osobowości?

Czy możliwa jest transformacja osobowości bez częściowego zniszczenia poprzedniej?

Tango w cieniu pozwala widzowi doświadczyć całkowitej fuzji z muzyką argentyńską. Choreograf nie waha się ujawnić dramatycznych uczuć, które składają się na istotę tanga, czyniąc je częścią jego awangardowego języka.

Siła pożądania, egoizmu i żądzy posiadania i śmiertelnej miłości szaleje na scenie, przelewając się i pytając widza: „Jak to, co sprawia przyjemność, może wiązać się także z bólem?” Jaki magiczny element kryje się w nostalgii za tangiem, pozwalającym tańczyć na granicy światła i ciemności?

Marcos Ayala (reżyser, choreograf i tancerz) oraz Paola Camacho (jego partnerka) w roli dwójki uczestników konfrontacji potrafią ucieleśnić dwa polarne światy, których taniec zderza się, testuje ich siłę, spycha na skraj możliwości i prowadzi do kompromis, pochłaniając je całkowicie.

Czy w końcu będą w stanie objąć zarówno światło, jak i ciemność?

Przyjdź, słuchaj, podziwiaj i oddaj się magicznym dźwiękom tanga! Zapraszamy serdecznie na Koncert Argentyńskiego Tango w Polsce!

 

Czas trwania koncertu: 90 min plus przerwa.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też