XLIV Polski Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi oraz Aukcja Pride of Poland 2022 i Summer Sale
XLIV Polski Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi oraz Aukcja Pride of Poland 2022 i Summer Sale

XLIV Polski Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi oraz Aukcja Pride of Poland 2022 i Summer Sale

SPRAWDŹ BILETY

Aukcja Pride of Poland 2022 oraz Summer Sale! Zapraszamy 14 i 15 sierpnia do Stadniny Koni w Janowie Podlaskim. Dni Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim łączące Polski Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi ze słynną aukcją Pride of Poland są przedsięwzięciem szczycącym się najdłuższą tradycją wśród imprez tego typu na świecie. Aukcja Pride of Poland 2022 oraz Summer Sale bilety już w sprzedaży.

 

XLIV Polski Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi

 

Dni Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim łączące Polski Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi ze słynną aukcją Pride of Poland są przedsięwzięciem szczycącym się najdłuższą tradycją wśród imprez tego typu na świecie. To tutaj, w jednym miejscu, efekty pracy polskich hodowców poddane zostaną ocenie światowych autorytetów oraz międzynarodowej klienteli. Jest to wyjątkowa okazja aby osobiście przekonać się, jak bogate jest "polskie źródło", z którego można czerpać materiał do wszystkich dziedzin hodowli i użytkowania koni arabskich. Polski Narodowy Pokaz nie tylko nagradza pracę hodowlaną polskich hodowców ale też wyłania co roku kandydatów do późniejszych międzynarodowych zmagań na najważniejszych pokazach koni arabskich w kolejnych miesiącach. To stąd w dalszą drogę do wielkiej sławy wyruszały tak znane na całym świecie konie jak chociażby Ekstern, Pianissima, Emandoria czy Wieża Mocy.

Aukcja Pride of Poland 2022 oraz Summer Sale

To tutaj, w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim w jednym miejscu, efekty pracy polskich hodowców poddane zostaną ocenie światowych autorytetów oraz międzynarodowej klienteli. Jest to wyjątkowa okazja aby osobiście przekonać się, jak bogate jest "polskie źródło", z którego można czerpać materiał do wszystkich dziedzin hodowli i użytkowania koni arabskich. Polski Narodowy Pokaz nie tylko nagradza pracę hodowlaną polskich hodowców ale też wyłania co roku kandydatów do późniejszych międzynarodowych zmagań na najważniejszych pokazach koni arabskich w kolejnych miesiącach. To stąd w dalszą drogę do wielkiej sławy wyruszały tak znane na całym świecie konie jak chociażby Ekstern, Pianissima, Emandoria czy Wieża Mocy. 

 

Choć konie arabskie można kupić w Polsce przez cały rok, to najlepsze osobniki oferowane są podczas słynnej aukcji, która nie bez powodu od ponad dwudziestu lat nosi nazwę „Duma Polski”. Konie takie jak Kwestura, Pepita, Perfinka czy Equator zapisały się nie tylko w panteonie gwiazd reprezentując swe macierzyste stadniny, ale po sprzedaży na aukcji Pride of Poland sięgnęły po najwyższe laury również dla swych nowych właścicieli. W ostatnich latach wspaniałym dorobkiem hodowlanym zaznaczyły swą obecność w świecie także konie wywodzące się z polskich stadnin prywatnych. Takie gwiazdy jak Eralda czy Fuerte okazały się nie tylko wybitnymi końmi pokazowymi, ale odniosły już sukcesy jako konie hodowlane w swych nowych domach. Dlatego też tegoroczna oferta aukcji Pride of Poland i Summer Sale poszerzona zostanie o większą liczbę wysokiej jakości koni hodowli prywatnej reprezentujących poszukiwane obecnie połączenia krwi znanych ogierów z najlepszymi polskimi klaczami.

 

W tym roku, wychodząc naprzeciw postępowi i globalizacji – również w dziedzinie zakupów koni, po raz pierwszy zaoferujemy Państwu obydwie aukcje - Pride of Poland oraz Summer Sale w systemie hybrydowym. Umożliwi to licytowanie i oglądanie koni w czasie rzeczywistym nie tylko tym, których z radością ugościmy w Janowie Podlaskim, ale również widzom i klientom śledzącym wydarzenie w Internecie. Mamy nadzieję, że tegoroczna lista aukcyjna również skrywa przyszłe czempiony ringów pokazowych, dlatego łącząc tradycję z nowoczesnością mamy nadzieję powitać Państwa jak co roku w Janowie Podlaskim lub zagościć w Państwa domach.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

XLIV Polski Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi oraz Aukcja Pride of Poland 2022 i Summer Sale
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

XLIV Polski Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi oraz Aukcja Pride of Poland 2022 i Summer Sale BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/