Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo
Home Targi | Wystawy Targi Katowice Y&NA Festival i Targi Książki Nie Tylko Młodzieżowej

Katowice Y&NA Festival i Targi Książki Nie Tylko Młodzieżowej

Organizator: Fundacja Historia i Kultura

Katowice Y&NA Festival i Targi Książki Nie Tylko MłodzieżowejO wydarzeniu

O wydarzeniu

Katowice Y&NA Festival i Targi Książki Nie Tylko Młodzieżowej jest odpowiedzią na potrzeby fanek i fanów gatunku – wspaniałą okazją do spotkań z uwielbianymi pisarkami i pisarzami w jednym miejscu i czasie. Organizatorem Targów jest Fundacja Historia i Kultura, rolę Miasta-współgospodarza Targów powierzyliśmy miastu Katowice. Bilety na Katowice Y&NA Festival i Targi Książki Nie Tylko Młodzieżowej już dostępne. 

Katowice Y&NA Festival 2024

Katowice Y&NA Festival zaplanowany jest jako cykliczny festiwal kulturalny skierowany do fanów literatury young & new adult, a także do młodych odbiorców sięgających po książki sporadycznie. Formuła Katowice Y&NA Festival zakłada organizację bezpośrednich spotkań autorek i autorów z publicznością, także sesji autografów oraz możliwość zakupu książek i akcesoriów, np. gier. 

Na Y&NA Festival gościć będziemy m. in.: Weronikę Ancerowicz, Joannę Balicką, Katarzynę Barlińską, Nikolę Czerwińską, Jessicę Foks, Natalię Grzegrzółkę, Martynę Keller, Julię Kubicką, Aleksandrę Muraszkę, Aleksandrę Negrońską, Izabellę Nowaczyk, Kornelię Pierz, Agatę Polte, Weronikę Plotę, Julię Popiel i Zuzannę Wólczyńską.  

Katowice Y&NA Festival i Targi Książki Nie Tylko Młodzieżowej bilety 

  • Bilet jest podstawą wstępu na Katowice Y&NA Festival i Targi Książki Nie Tylko Młodzieżowej. 
  • Bilet jest ważny jeden dzień. 
  • Po otrzymaniu na jego podstawie papierowej opaski możliwy jest w dniu obowiązywania biletu wielokrotny wstęp na teren Festiwalu. Papierowe opaski każdego dnia Festiwalu będą miały inny kolor.
  • Wstęp bezpłatny dla dzieci do 7 roku życia, osób niepełnosprawnych wraz z opiekunem, emeryci i renciści (ważna legitymacja ZUS wymagana do okazania przy wejściu).

Godziny otwarcia:

  • 23.03.2024 10:00-19:00
  • 24.03.2024 10:00-17:00

Podobne wydarzenia

Zobacz też